Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 25.04.2024
mdm NT Sp. z o.o.

Operator linii produkcyjnej

  • Bażanowice, śląskie pow. cieszyński

Operator

Umowa o pracę

Firma mdm® NT jest wiodącym producentem akcesoriów wykorzystywanych do budowy dachów oraz wysokiej jakości wyrobów paroizolacyjnych i membran, znajdujących zastosowanie w budownictwie. Ponadto spółka rozwija produkcję wysokoparoprzepuszczalnych membran wytwarzanych na bazie termoplastycznych poliuretanów (TPU), przeznaczonych do produkcji zaawansowanych laminatów technicznych i tekstylnych. Firma swoim zasięgiem obejmuje rynek krajowy i zagraniczny.

Firma mdm® NT z siedzibą w Bielsku -Białej działa od 1995 r. na rynku i jest wiodącym producentem akcesoriów dachowych oraz nowoczesnych filmów, laminatów i włóknin, które są wykorzystywane w różnych branżach. Końcem 2022 roku rozpoczęliśmy również produkcję w zakresie zintegrowanych dachów solarnych - MyRoof. Posiadamy 4 zakłady produkcyjne w Bielsku-Białej, Bażanowicach, Wojciechowie oraz Wiślicy. Firma swoim zasięgiem obejmuje rynek krajowy i zagraniczny.

W związku z dynamicznym rozwojem, MDM NT Sp. z o.o., lider w branży nowych technologii, poszukuje kandydatki/kandydata na stanowisko:

Miejsce pracy: Bielsko-Biała

Zakres obowiązków

  • obsługa nowoczesnych maszyn linii produkcyjnej
  • nadzór i bieżąca kontrola podstawowych parametrów jakościowych produktu
  • raportowanie zrealizowanej produkcji
  • przestrzeganie zasad BHP

Wymagania

  • gotowość do pracy w systemie 3-zmianowym lub 4-brygadowym
  • znajomość obsługi komputera
  • rzetelność w wykonywaniu powierzonych obowiązków
  • dobra organizacja pracy i umiejętność pracy zespołowej
  • chęć rozwoju i motywacja do pracy

Oferujemy

  • zatrudnienie na umowę o pracę
  • pracę w nowoczesnym zakładzie produkcyjnym
  • wynagrodzenie podstawowe + premie i dodatki
  • prywatna opieka medyczna LUXMED
  • ubezpieczenie na życie WARTA
  • dostęp do platformy kafeteryjnej MyBenefit
  • karta Medicover Sport
  • możliwość zdobycia nagród w ramach Programu Poleceń Pracowniczych oraz Fabryki Pomysłów
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych w ramach szkoleń wewnętrznych i zewnętrznych
  • możliwość zdobycia uprawnień
  • możliwość rozwoju – rekrutacje wewnętrzne w ramach organizacji
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez MDM NT Sp. z o.o. 43-346 Bielsko-Biała Bestwińska 143, NIP: 5482614481 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.