• Bochnia, małopolskie pow. bocheński

Sprzedawca

Umowa o pracę

Pełny etat

Zakres obowiązków

Umowa o pracę na czas określony

Wymagania

  • Wykształcenie: średnie zawodowe 4-letnie,średnie zawodowe,średnie zawodowe,średnie ogólnokształcące,wyższe (w tym licencjat),pomaturalne/policealne
  • Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B,Prawo jazdy kat. B i dośw. w prowadzeniu samochodu,obsługa komputera i urządzeń biurowych
  • Inne wymagania: Wykształcenie min. średnie, preferowane ekonomiczne, techniczne lub budowlane. Wymagane prawo jazdy kat. B i doświadczenie w prowadzeniu samochodu, obsługa komputera i urządzeń biurowych. Wymagane min. 1 rok doświadczenia w sprzedaży. Zatrudnienie na czas określony. Praca na 1 zmianę w godzinach: 8-16. Miejsce pracy: Bochnia.
  • Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy: nie

Oferujemy

  • Wynagrodzenie brutto: od 4 250 PLN
  • Opis wynagrodzenia: miesięczny (4250) + prowizja od sprzedaży
  • System wynagrodzenia: Czasowo-prowizyjny
CBOP
Dodana
Wygasa (za 1 miesiąc temu)