Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 24.04.2024
ANTHEA sp. z o.o.

Cieśla, Zbrojarz, Pracownik budowlany

  • Niemcy zagranica

Cieśla

Umowa o pracę

Pełny etat

Pracownik fizyczny

Praca stacjonarna

Rekrutacja zdalna

Pracodawca nie wymaga CV

Praca od zaraz

Jesteśmy polską agencją zatrudnienia (nr cert.: 24085) współpracującą z zakładami produkcyjnymi na terenie Polski i Niemiec. Oferujemy pracę osobom zainteresowanym krótko- lub długoterminowym zatrudnieniem.

Jesteśmy częścią rodzinnej grupy firm działających na rynku niemieckim od 2006 roku, a na rynku polskim od 2012 roku -obsługujemy 14 zakładów prefabrykacji betonu.

Jesteśmy polską agencją zatrudnienia (nr cert. 24085) współpracującą z zakładami produkcyjnymi na terenie Polski i Niemiec - posiadamy zgodę na transgraniczny leasing pracowników w ramach IGZ ( Niemcy).

Firma Anthea sp. z o.o. poszukuje od zaraz pracowników do pracy w Niemczech w zakładach prefabrykacji przy produkcji :

  • stropów lekkich (,,Filigran"),

  • ścian podwójnych (,,Dopellwand"),

  • murków oporowych ( "L-wand"),

  • elementów sprężonych - słupów, podciagów, belek.

Praca przy nowoczesnych, zautomatyzowanych liniach produkcyjnych u naszych klientów w rejonach południowo-zachodnich Niemiec w różnych zakładach.

Zakres obowiązków

  • Zbrojarz, betoniarz - doświadczenie w branży budowlanej lub przy produkcji prefabrykatów betonowych

  • Suwnicowy - doświadczenie w obsłudze suwnic z poziomu roboczego, UDT (suwnica, wózek widłowy lub podobne)

  • Umiejętność pracy z rysunkiem technicznym

  • Dobra sprawność fizyczna i chęci do pracy

  • Znajomość języka niemieckiego mile widziane i promowane

  • Umiejętność organizacji pracy własnej

  • Umiejętność pracy w zespole

  • Mile widziany własny samochód

Wymagania

  • doświadczenie przy produkcji prefabrykatów betonowych dla osób na stanowiskach specjalistycznych
  • umiejętność pracy z rysunkiem technicznym dla osób na stanowiskach specjalistycznych
  • dobra sprawność fizyczna i chęci do pracy
  • umiejętność organizacji pracy własnej
  • umiejętność pracy w zespole

Oferujemy

BEZPŁATNE ZAKWATEROWANIE (przy zachowaniu frekwencji w pracy)

• Legalną pracę na umowę o pracę

• Wynagrodzenie:16 euro brutto w w pierwszej klasie podatkowej

• Polskojęzycznego koordynatora/brygadzistę

• Szkolenia stanowiskowe w języku polskim bezpośrednio na produkcji

• Ubranie robocze

• Transport do miejsca pracy na terenie Niemiec - osoby z własnym samochodem premiowane

• System premiowy dla osób posługujących się językiem niemieckim i/lub angielskim

• Płatny urlop

• Pomoc w organizacji wyjazdu do Niemiec

• Jednorazowy zwrot kosztów przyjazdu do Niemiec i badań lekarskich

• Pomoc w uzyskaniu tzw. Kindergeld

• Dokumenty do zwrotu podatku z Niemiec – rozliczenie w I klasie podatkowej

• Możliwość ubezpieczenia członków rodziny

Zapraszamy zainteresowane osoby do kontaktu i przesłania CV na nasz adres email.

  • Administratorem danych osobowych jest ANTHEA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ 50-078 Wrocław, ul. Leszczyńskiego 4/25, NIP: 6112795054. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez ANTHEA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ 50-078 Wrocław, ul. Leszczyńskiego 4/25, NIP: 6112795054 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.