Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 24.04.2024
ANTHEA sp. z o.o.

Szlifierz przy produkcji jachtów

  • Gdańsk, pomorskie
  • 30-37 zł brutto / godz. Umowa o pracę

Szlifierz

Umowa zlecenie

Pełny etat

Pracownik fizyczny

Praca stacjonarna

Rekrutacja zdalna

Praca od zaraz

Запрошуємо працівників з України

Jesteśmy polską agencją zatrudnienia (nr cert.: 24085) współpracującą z zakładami produkcyjnymi na terenie Polski i Niemiec. Oferujemy pracę osobom zainteresowanym krótko- lub długoterminowym zatrudnieniem.

Dla naszego Klienta, specjalizującego się w produkcji jachtów z segmentu premium, poszukujemy pracowników z doświadczeniem na stanowiskach: szliferz / laminiarz.

Zakres obowiązków

  • szlifowanie i obróbka ręczna i maszynowa elementów kompozytowych
  • obsługa narzędzi szlifujących

Wymagania

Oczekiwania wobec Kandydatów:

  • Umiejętności manualne.
  • Mile widziana znajomość języka polskiego.
  • Umiejętność organizowania pracy własnej.
  • Zaangażowanie i dyspozycyjność.
  • Gotowość do pracy w Trójmieście.
  • Co najmniej 1 rok doświadczenia na danym stanowisku przy produkcji jachtów - warunek konieczny.

Oferujemy

  • Legalne zatrudnienie na podstawie umowy zlecenie.
  • Ubranie robocze.
  • Wynagrodzenie 22 - 27 zł netto w zależności od doświadczenia.
  • Pomoc w zakwaterowaniu na terenie Trójmiasta.
  • Administratorem danych osobowych jest ANTHEA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ 50-078 Wrocław, ul. Leszczyńskiego 4/25, NIP: 6112795054. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez ANTHEA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ 50-078 Wrocław, ul. Leszczyńskiego 4/25, NIP: 6112795054 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.