Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 24.04.2024
POLMOTORS

Magazynier - bez uprawnień na wózki widłowe

  • Bielsko-Biała, śląskie
  • 4 700-5 000 zł brutto / mies. Umowa o pracę

Magazynier

Umowa o pracę

Pełny etat

Pracownik fizyczny

Praca stacjonarna

Praca od zaraz

Bez doświadczenia

Jesteśmy rodzinną firmą, której początki sięgają lat 80 ubiegłego wieku. Zaczynaliśmy przygodę z biznesem od małej, lokalnej firmy a obecnie osiągnęliśmy pozycję międzynarodowego dostawcy komponentów karoserii do najważniejszych producentów branży automotive.

Przed nami nowe projekty, nowe możliwości i wyzwania dlatego poszukujemy osób, takich jak Ty!

W związku z rozwojem firmy i uruchomieniem nowej lokalizacji do naszego Centrum Logistycznego w Wapienicy poszukujemy magazynierów!

Praca na III zmiany!

Uprawnienia na wózki widłowe nie są wymagane!

Zakres obowiązków

  • Pakowanie i selekcja wyrobów zgodnie z instrukcjami

  • Etykietowanie wysyłek zgodnie z założonym planem

  • Wizualna kontrola jakości pakowanych wyrobów

  • Rejestracja wykonanych działań w systemie - obsługa skanera

Wymagania

  • Dyspozycyjności do pracy w systemie III zmianowym od poniedziałku do piątku (22-6, 14-22, 6-14)

  • Zdolności manualne

  • Sumienność i zaangażowanie w wykonywane obowiązki

  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku

Oferujemy

  • Zatrudnienie na umowę o pracę pod Zakład

  • Ubezpieczenie na życie finansowane przez pracodawcę (Compensa)

  • Podstawowa opieka medyczna finansowana przez pracodawcę (PZU)

  • Preferencyjne ubezpieczenie grupowe (PZU)

  • Dofinansowanie karty sportowej

  • Dodatek świąteczny (premia), dodatek wakacyjny (grusza)

  • Możliwość odbycia kursów: na suwnice, wózki widłowe, uprawnień SEP, uprawnienia spawalnicze, itp.

  • Karnety na siłownię
  • Prywatna opieka lekarska
  • Przyjazna atmosfera
  • Stabilne warunki zatrudnienia
  • System premiowy
  • Szkolenia, kursy, konferencje
  • Szkolenie stanowiskowe
Dowiedz się więcej o pracodawcy

  • Wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do Polmotors Sp. z o.o. z siedzibą w 43-391 Mazańcowice 57(Pracodawca, administrator danych), zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.

    Jeżeli chcesz, abyśmy zachowali Twoje CV w naszej bazie, umieść dodatkowo w CV następującą zgodę: „Zgadzam się na przetwarzanie przez Polmotors Sp. z o.o. danych osobowych zawartych w moim zgłoszeniu rekrutacyjnym dla celów przyszłych rekrutacji”.
    W każdym czasie możesz cofnąć zgodę, kontaktując się z nami pod adresem: iod@polmotors.com.pl .
    Twoje dane osobowe wskazane w Kodeksie pracy lub w innych ustawach szczegółowych (według wymogów ogłoszenia), przetwarzamy w oparciu o przepisy prawa i ich podanie jest konieczne do wzięcia udziału w rekrutacji. Pozostałe dane osobowe (np. wizerunek) przetwarzamy na podstawie Twojej dobrowolnej zgody, którą wyraziłaś/eś wysyłając nam swoje zgłoszenie rekrutacyjne i ich podanie nie ma wpływu na możliwość udziału w rekrutacji.
    Masz prawo dostępu do swoich danych, w tym uzyskania ich kopii, sprostowania danych, żądania ich usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz przeniesienia podanych danych (na których przetwarzanie wyraziłeś zgodę) do innego administratora danych. Masz także prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Cofnięcie zgody pozostaje bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.
    Twoje dane osobowe przetwarzamy w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu przez 6 miesięcy od wpływu dokumentów, a gdy wyraziłaś/eś zgodę na udział w przyszłych rekrutacjach przez okres 12 miesięcy.
    Nie przekazujemy Twoich danych osobowych do państwa trzeciego ani do organizacji międzynarodowej.
    W razie pytań możesz się skontaktować z naszym Inspektorem Ochrony Danych pod adresem iod@polmotors.com.pl

    Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez POLMOTORS Sp. z o.o. 43-391 Mazańcowice 43-391 Mazańcowice 57, NIP: 9372385461 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.