Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 24.04.2024
SMART-HR

Account Manager – branża opakowań

  • Kraków, małopolskie
  • 11 000-13 000 zł brutto / mies. Umowa o pracę

Key Account Manager

Umowa o pracę

Pełny etat

Specjalista (mid/regular)

Praca hybrydowa

Rekrutacja zdalna

Praca od zaraz

SMART-HR - Jesteśmy Agencją Rekrutacyjną realizującą ambitne projekty rekrutacyjne dla naszych Klientów. Cechuje nas precyzja w działaniu oraz krótki czas realizacji zleceń.

Dla naszego Klienta międzynarodowej firmy produkcyjnej, będącej liderem w swojej branży, w związku z intensywnym rozwojem, poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: woj. łódzkie, woj. wielkopolskie, woj. kujawsko-pomorskie, woj. świętokrzyskie, woj. małopolskie

Zakres obowiązków

  • Aktywny rozwój podległych rynków poprzez pozyskiwanie nowych klientów oraz obsługę dotychczasowych kontrahentów,
  • Realizację budżetu sprzedaży na powierzonym terenie,
  • Planowanie i realizację spotkań bezpośrednich z klientami,
  • Prowadzenie negocjacji handlowych i sporządzanie umów,
  • Monitorowanie i analizowanie sytuacji rynkowej,
  • Przygotowywanie i prezentowanie, a następnie inicjowanie rozwiązań ukierunkowanych na systematyczny wzrost sprzedaży,
  • Bieżące raportowanie wyników pracy,
  • Budowanie pozytywnego wizerunku firmy na rynku lokalnym.

Wymagania

  • 2-letniego doświadczenia na stanowisku handlowym w branży opakowań z tektury,
  • Biegłej obsługi komputera i znajomości pakietu MS Office,
  • Czynnego prawa jazdy kat. B,
  • Umiejętności analizy rynku oraz praktycznego wykorzystania płynących z niej wniosków,
  • Zaangażowania i orientacji na realizację założonych celów,
  • Dobrej organizacji pracy, samodzielności w działaniu i motywacji do pracy w terenie,
  • Dobrej znajomość języka angielskiego.

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie składające się z części stałej i premiowej,
  • Niezbędne narzędzia pracy (m.in. samochód z możliwością użytkowania do celów prywatnych),
  • Pakiet dodatkowych benefitów (szkolenia, prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, fundusz socjalny),
  • Program rozwojowy podnoszący kwalifikacje,
  • Przyjazną i otwartą atmosferę pracy,
  • Prace mobilną i elastyczny system pracy.
Dowiedz się więcej o pracodawcy
  • Administratorem danych osobowych jest Smart HR Anna Pycia-Pytlik 40-750 Katowice ul. Leszczynowa 5a, NIP: 9542335687. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.
  • Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w moim CV przez SMART-HR z siedzibą w Katowicach, do celów związanych z procesem rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o Ochronie Danych Osobowych (Dz. U. 2018 r. poz. 1000). Wyrażam także zgodę na udostępnianie moich danych osobowych potencjalnym pracodawcom oraz innym podmiotom związanym z procesami rekrutacyjnymi. Przysługuje mi prawo dostępu do moich danych i ich poprawiania."

    Posiadamy wpis do Rejestru Agencji Zatrudnienia nr 9901.