Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 24.04.2024
IMS GmbH

Elektryk / elektromonter/ pomocnik elektryka niemiecka Umowa

  • Niemcy zagranica

Elektromonter

Umowa o pracę

Pełny etat

Pracownik fizyczny

Praca stacjonarna

Praca od zaraz

Niemiecki pracodawca Firma IMS GmbH oferuje pracę w każdym dowolnym terminie wybranym przez kandydata.

Oferty pracy w zawodach: elektryk, elektromonter, pomocnik elektryka, tokarz CNC, frezer CNC, malarz, stolarz, spawacz, ślusarz i inne.

Praca i zlecenia na terenie całych Niemiec! Długoterminowe projekty!

Szukasz pracy? Chętnie Ci w tym pomożemy! Nie czekaj, znajdź pracę już dziś!

Oczekujesz uczciwego pracodawcy i dobrych zarobków? Skontaktuj się z nami !!!

Dodatkowo oferujemy: § Premię w wysokości 500€ za polecenie Pracownika Firmie.

Elektryk / elektromonter/ pomocnik elektryka na niemiecką umowę o pracę na pełen etat. Praca i zlecenia na terenie całych Niemiec! Projekty długoterminowe!

Zarobki: 2300 -3000€

Stawka:
14,00-17,00 €/h Brutto + 60€ diety dziennej Netto

Kontakt

dariusz.wierzba@ims-zeitarbeit.eu

004917615609028

Zakres obowiązków

1.OBOWIAZKI DLA ELEKTRYKA BUDOWLANEGO:
• Praca dla elektryka przy instalacjach elektrycznych

• Montaż instalacji elektrycznych w objektach przemysłowych, handlowych i mieszkaniowych
• Montaż, i naprawa, włączników, gniazdek i oświetlenia
• Konserwacja i renowacja instalacji elektrycznych.

2. OBOWIAZKI DLA ELEKTRYKA PRZEMYSLOWEGO:
• Przyłączanie kabli do rozdzielni oraz urządzeń przemysłowych.
• Rozprowadzanie różnego rodzaju kabli, przycinanie i wykańczanie okablowania przy użyciu róznych technik przyłączeniowych.
• Montowanie szaf sterowniczych na podstawie rysunków i schematów.
• Posługiwanie sie narzedziami elektrycznymi.
• Wykonywanie pomiarów elektrycznych.
• Konserwacja, renowacja i montaż szaf i urządzeń sterowniczych.
• Wymagana jest wiedza na temat symboli, norm i kodów podawanych w rysunkach konstrukcyjnych i schematach.

Wymagania

  • Kwalifikacje w zawodzie elektryka lub doświadczenie na w/w stanowisku
  • Sumienne i profesjonalne wykonywanie zadań
  • Komunikatywna znajomość języka niemieckiego umozliwiajaca komunikacje w pracy
  • Własny samochód na dojazdy do pracy, mile widziane

Oferujemy

  • Pełne niemieckie ubezpieczenie społeczne i zdrowotne, zgłoszenie do niemieckiej kasy chorych
  • Dlugoterminowy kontrakt, mozliwe nadgodziny.
  • Zorganizowane zakwaterowanie w pobliżu miejsca pracy przez pracodawce (pokoje jednoosobowe) z dostepem do kuchni i internetu.
  • Dodatki za pracę w dni świąteczne, dodatek urlopowy.
  • Wyposażenie ochronne (obuwie, ubranie robocze na koszt Firmy IMS oraz skrzynke z narzedziami)
  • Przelew biezacych cotygodniowych zaliczek wypłacanych juz w pierwszym tygodniu rozpoczecia pracy, nieopodatkowany dodatek do każdego dnia pracy
  • Opieka polskiego koordynatora na czas zatrudnienia
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).