Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 16.04.2024
CARBOAUTOMATYKA SA

Elektronik, monter elektronik

  • Tychy, śląskie

Elektronik

Umowa o pracę

Pełny etat

Obowiązki

  • Produkcja urządzeń elektronicznych.
  • Diagnostyka i naprawa urządzeń elektrycznych i elektronicznych
  • Wymiana podzespołów elektronicznych
  • Montaż elementów SMD oraz THT
  • Testowanie urządzeń naprawionych oraz nowych

Wymagania

  • Wykształcenie techniczne: elektronika, automatyka, mechatronika lub kierunki pokrewne
  • Znajomość komponentów elektronicznych
  • Umiejętność posługiwania się przyrządami pomiarowymi
  • Zdolności manualne i umiejętność lutowania elementów SMD
  • Zdolność uczenia się
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Chęć do pracy i rozwoju swoich umiejętności
  • Znajomość obsługi komputera

Oferujemy

  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowę o pracę
  • Wszystkie niezbędne narzędzia do pracy
  • Ciekawą i odpowiedzialną pracę
  • Przyjazną atmosferę pracy
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Możliwość odbycia szkoleń

Dodatkowym atutem będzie:

  • Umiejętność posługiwania się dokumentacją techniczną
  • Praktyczna znajomość elektroniki analogowej i cyfrowej
  • Dotychczasowa praca w wyuczonym zawodzie
  • Prawo jazdy kategorii B