Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 21.04.2024
  • Rzeszów, podkarpackie

Doradca

Umowa zlecenie

Dodatkowa/dorywcza

Młodszy specjalista (junior)

Praca stacjonarna

Praca zdalna

PROFI CREDIT Polska S.A. jest vice liderem polskiego rynku pożyczkowego i jednym z największych pracodawców w regionie Podbeskidzia.

Do struktur Spółki PROFI CREDIT Polska S.A. poszukujemy pracowników i współpracowników o różnorodnych kwalifikacjach i kompetencjach. Stwarzamy możliwości pracy zarówno osobom o bogatym doświadczeniu, jak i tym, którzy dopiero rozpoczynają swoją drogę zawodową.

Zakres obowiązków

U Nas będziesz zajmował się:

  • sprzedażą produktów spółki (brak kontaktu z gotówką – nie obierasz rat!)
  • obsługą przekazywanych wniosków
  • pozyskiwaniem nowych klientów
  • finalizacją umów pożyczkowych

Wymagania

Oczekujemy:

  • realizowania wyznaczonych celów
  • efektywnej obsługi przekazanych klientów
  • motywacji i pozytywnego nastawienia
  • dyspozycyjności i odpowiedzialności
  • otwartości na rozwój i chęci nabywania nowych umiejętności

Oferujemy

Zaoferujemy Ci:

  • Elastyczną formę współpracę w oparciu o umowę zlecenie lub działalność gospodarczą – wybór należy do Ciebie
  • Możliwość pracy na stawce godzinowej lub wysokiej stawce prowizyjnej (sprzedajesz, nie odbierasz rat)
  • Szeroki wachlarz produktów umożliwiający uzyskanie wysokich prowizji
  • Stałą miesięczną liczbę wniosków pożyczkowych przekazywanych do obsługi oraz dostęp do bazy CRM co pozwala na osiąganie stabilnych prowizji
  • Bezpłatne materiały reklamowe
  • Efektywny system wdrożenia i pakiet szkoleń
  • Dostęp do biura oraz opiekę lokalnego Managera, a także sekcji wsparcia sprzedaży
  • Administratorem danych jest PROFI CREDIT Polska S.A. z siedzibą ul. Św. Wincentego 93/5, 03-291Warszawa
    Dane pozyskiwane są dla potrzeb obecnej rekrutacji, a w przypadku wyrażenia przez Panią/ Pana zgody także dla potrzeb przyszłych rekrutacji. Zasady Ochrony Danych Osobowych Kandydatów na Pracowników lub Współpracowników PROFI CREDIT Polska S.A. dostępne są na naszej stronie https://proficredit.pl/ochrona-danych-osobowych -kandydaci/
    Jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.
  • Każda aplikacja musi zawierać zgodę na przetwarzanie danych osobowych kandydata.
    Aplikacje nie zawierające klauzuli nie będą rozpatrywane w procesie rekrutacji.

    „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych w celach niezbędnych dla przeprowadzenia procesu rekrutacji przez PROFI CREDIT Polska S.A. z siedzibą w Warszawie ul. św. Wincentego 93/5.”

    W przypadku, gdyby chcieli Państwo uczestniczyć w przyszłych procesach rekrutacyjnych prosimy o zamieszczenie dodatkowej klauzuli o treści: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w aplikacji o pracę w celach niezbędnych dla przeprowadzenia przyszłego procesu rekrutacji przez PROFI CREDIT Polska S.A. z siedzibą w Warszawie ul. św. Wincentego 93/5.”