Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 21.04.2024

Asystent / Asystentka kierownika operacji magazynowych

  • Szczecin, zachodniopomorskie

Asystent

Umowa o pracę

Pełny etat

Samsic Polska należy do rodzinnej grupy Francuskiej Samsic.

SAMSIC GROUP został założony w 1986 roku jako firma świadcząca usługi porządkowe z siedzibą w Rennes przez Christiana Roulleau. Obecnie Samsic Group świadczy ponad 160 różnych usług multiserwisowych w 25 krajach Europy obsługując 30 000 klientów.

SAMSIC POLSKA to lokalna firma, która rozpoczęła swoją działalność w 2007 roku od usług porządkowych.

Obecnie świadczy zintegrowane usługi multiserwisowe, w tym usługi porządkowe, usługi outsorcingu wybranych procesów magazynowych, usługi recepcji i administracji, obsługę terenów zewnętrznych, obsługę restauracji pracowniczych, usługi techniczne oraz inne z zakresu Facility Management.

Dziś firma nieustannie wzbogaca swoją ofertę rozwijając szereg usług poświęconych środowisku życia i pracy oraz zespołom ludzkim. Oferujemy usługi szyte na miarę, dostosowane do potrzeb i specyfiki klientów. Naszym największym atutem są nasi pracownicy, którzy codziennie pracują aby zapewnić dobre samopoczucie i komfort pracy naszych klientów.

Twój zakres obowiązków

  • Wsparcie w zadaniach administracyjnych Kierownika Operacji Magazynowych,
  • Wykonywanie poleceń Kierownika Operacji Magazynowych,
  • Wsparcie w kwaterowaniu pracowników na mieszkaniach firmowych,
  • Wprowadzanie informacji i danych do wewnętrznego systemu,
  • Stały kontakt z pracownikami liniowymi na obiektach klienta,
  • Kontrola ważności dokumentów kadrowych w systemie,
  • Stały kontakt z klientem i reagowanie na jego potrzeby,
  • Weryfikowanie jakości wykonywanej usługi na obiektach u klienta,

Nasze wymagania

  • Czynne prawo jazdy kat. B- będzie wykorzystywane w codziennej pracy, podczas przemieszczania się między obiektami klienta w województwie zachodniopomorskim,
  • Gotowość do pracy mobilnej w regionie,
  • Gotowość do pracy w zadaniowym czasie pracy,
  • Dobra znajomość środowiska MS Office,
  • Umiejętność pracy z dużą ilością dokumentów papierowych i elektronicznych,
  • Komunikatywność i łatwość w nawiązywaniu kontaktów,
  • Umiejętność pracy w dynamicznym środowisku,
  • Umiejętność radzenia sobie ze stresem.

To oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełen etat,
  • pracę w zadaniowym czasie pracy - co to znaczy w praktyce? Realizujesz wyznaczone przez przełożonych i klientów zadania bez szczegółowo wyznaczonych ram czasowych,
  • narzędzia pracy: laptop, telefon, samochód służbowy,
  • kompleksowe wdrożenie w obowiązki na stanowisku,
  • codzienne wsparcie wykwalifikowanego zespołu,
  • możliwość dzielenia się wiedzą i umiejętnościami na wewnętrznych szkoleniach organizowanych w ramach projektu Akademia Samsic,
  • karta Multisport - dostępna w trzech wariantach, do wykorzystania w ponad 4900 obiektach w całej Polsce,
  • prywatna opieka zdrowotna Luxmed - z możliwością rozszerzenia na członków rodziny,
  • ubezpieczenie na życie - możliwość zabezpieczenia swojej przyszłości,
  • brak ustalonego dress code’u ????

  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Samsic Sp. z o.o. 40-300 Katowice Ks. Wiktora Siwka 17, NIP: 9542751782 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.