Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 14.04.2024
  • Gdańsk, pomorskie

Spawacz

Umowa o pracę

Pełny etat

Nasza historia zaczęła się w 2011 roku, kiedy to Convess sp. z o.o. rozpoczęła swoją działalność w malowniczym Gdyni, sercu polskiego przemysłu morskiego. Od tego czasu, z niezachwianym zaangażowaniem, skupiamy się na naprawie i konserwacji statków oraz łodzi, dbając o to, aby każda jednostka pływająca, która opuszcza nasz dok, była w idealnym stanie technicznym. Jako firma z tradycjami, której wspólnikami są Piotr Wojciech Pacanowski i Marek Andrzej Prostak, z dumą podtrzymujemy rzemiosło i fachowość, które są wizytówką polskiej gospodarki morskiej. Nasz kapitał zakładowy, wynoszący 5 000,00 zł, jest fundamentem stabilności finansowej, na którym budujemy zaufanie naszych klientów. Choć nie możemy podzielić się z Wami pełnymi szczegółami naszej misji czy wartości, które nas kierują, to możemy zapewnić, że każdy projekt jest dla nas wyzwaniem, do którego podchodzimy z pełnym profesjonalizmem i zaangażowaniem. Nasze usługi są odzwierciedleniem naszej pasji do morza i żeglugi, a każdy statek, który opuszcza nasz dok, jest naszą wizytówką. W Convess sp. z o.o. rozumiemy, że świat się zmienia i nowoczesność jest kluczem do sukcesu. Dlatego nieustannie dążymy do doskonalenia naszych umiejętności i metod pracy, aby sprostać wymaganiom nowoczesnej żeglugi i stale ewoluującemu rynkowi. Zapraszamy do współpracy wszystkich, którzy tak jak my, kochają morze i pragną, aby ich statki i łodzie były synonimem niezawodności i bezpieczeństwa. Razem możemy tworzyć historię żeglugi, dbając o każdy detal, który sprawia, że podróżowanie po morzach i oceanach jest bezpieczne i przyjemne.

Spawacz

Obowiązki

wykonywanie prac spawalniczych, spawanie według dokumentacji.

Wymagania

- aktualne uprawnienia na rury - 141 lub 135 lub 136 lub 111
- rzetelność w podejściu do wykonywanej pracy
- doświadczenie w spawaniu
- zdolności manualne

Oferujemy

- atrakcyjne wynagrodzenie ,
- możliwość przystąpienia do grupowego ubezpieczenie na życie, ubezpieczenia medycznego tj. prywatna opieka medyczna,
- możliwość przyuczenia oraz uzyskania dodatkowych uprawnień.

Możliwość wyjazdów/kontraktów zagranicznych