Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 21.04.2024
CARBOAUTOMATYKA SA

Elektromonter

  • Mikołów, śląskie pow. mikołowski

Elektryk

Umowa o pracę

Pełny etat

Twój zakres obowiązków

  • Montowanie części, komponentów oraz podzespołów na podstawie dokumentacji technicznej
  • Pace manualne
  • Dbałość o wysoką jakość wykonanych prac
  • Wykonywanie prac zgodnie z planem i terminem

Nasze wymagania

  • Wykształcenie techniczne, kierunek związany z elektryką lub elektroniką
  • Znajomość schematów elektrycznych w tym umiejętność czytania i analizowania schematów elektrycznych
  • Umiejętność posługiwania się elektronarzędziami takimi jak wiertarko-wkrętarka, szlifierka kątowa, nitownica i inne
  • Umiejętność prefabrykacji urządzeń elektrycznych oraz mechanicznych
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Umiejętność samodzielnej pracy
  • Umiejętność rozwiązywania problemów
  • SEP do 1kV,i powyżej 1 kV
  • Obsługa wózka widłowego
  • Obsługa suwnicy

To oferujemy

  • Pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Niezbędne narzędzia pracy
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Możliwość odbycia szkoleń