Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 21.04.2024

Przedstawiciel handlowy/ tłumacz (o)

  • Tarnów, małopolskie

Przedstawiciel handlowy

Umowa o pracę

Pełny etat

Zakres obowiązków

Umowa o pracę na okres próbny

Wymagania

  • Wykształcenie: średnie ogólnokształcące
  • Inne wymagania: wykształcenie min. średnie, 2 lata doświadczenia na stanowisku, biegła znajomość języka angielskiego i niemieckiego, prawo jazdy kat. B. Praca w Starych Żukowicach oraz na terenie Polski od pon. - pt. w godz. 8.00-16.00 ( możliwe delegacje, wówczas zapewnione zakwaterowanie, pracodawca zapewnia samochód służbowy ). Wynagrodzenie od 4 242 zł - 7 000 zł brutto do uzgodnienia. Kontakt: Gama Plus Sp. z o.o., Stare Żukowice 154A, 33-151 Nowa Jastrząbka, wcześniejszy kontakt telefoniczny 533 909 742, CV należy przesyłać na adres e-mail: office.gama.plus@gmail.com.
  • Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy: nie

Oferujemy

  • Wynagrodzenie brutto: od 4 242 do 7 000 PLN
  • Opis wynagrodzenia: do uzgodnienia
  • System wynagrodzenia: Czasowo-prowizyjny
CBOP