Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 11.04.2024
Ipf medical

Pielęgniarka/Pielęgniarz bloku operacyjnego

  • Francja zagranica

Opiekun

Umowa o pracę

Pełny etat

IPF medical specjalizuje się w rekrutacji dla pracodawców zagranicznych z sektora medycznego. Aktualnie współpracujemy z ponad 100 prywatnymi i publicznymi placówkami na terenie całej Francji. Wśród naszych partnerów są szpitale, prywatne kliniki, centra rehabilitacji dziecięcej, gabinety oraz sanatoria. Tylko w ciągu ostatniego roku nawiązało z nami współpracę ponad 80 fizjoterapeutów.

IPF medical specjalizuje się w rekrutacji dla pracodawców zagranicznych z sektora medycznego. Aktualnie współpracujemy z ponad 100 prywatnymi i publicznymi placówkami na terenie całej Francji. Wśród naszych partnerów są szpitale, prywatne kliniki, centra rehabilitacji dziecięcej, gabinety oraz sanatoria. Obecnie prowadzimy rekrutację na stanowisko PIELĘGNIARKI/PIELĘGNIARZA BLOKU OPERACYJNEGO do renomowanej kliniki usytuowanej we Francji, w regionie Grand Est.

Obowiązki

  • koordynowanie, organizowanie i świadczenie opieki pielęgniarskiej w sali operacyjnej,
  • zarządzanie narzędziami podczas i po operacji
  • prowadzenie dokumentacji sali operacyjnej, w tym rejestracji otwarcia sali.
  • udział w sterylizacji narzędzi operacyjnych

Wymagania

  • wykształcenie wyższe pielęgniarskie (licencjat lub mgr).
  • aktualne prawo wykonywania zawodu pielęgniarza/pielęgniarki
  • znajomość języka francuskiego lub gotowość do podjęcia nauki na bezpłatnym, specjalistycznym kursie.
  • samodzielność i odpowiedzialność.
  • życzliwe podejście w kontakcie z pacjentem.

Oferujemy

  • francuską umowę o udzielanie świadczeń zdrowotnych, na czas nieokreślony.
  • wynagrodzenie zależne od doświadczenia zawodowego, w przedziale od 2289€ brutto/miesiąc – 2853€ brutto/miesiąc (10200,00 zł brutto/miesiąc do 12700,00 zł brutto/miesiąc )
  • placówka zapewnia mieszkanie przez okres 4 miesięcy
  • premia instalacyjna w wysokości 2000€
  • 25 dni urlopu rocznie
  • tłumaczenie przysięgłe niezbędnych dokumentów
  • pomoc w zapisie do Francuskiej Izby Pielegniarskiej
  • stałe wsparcie po wyjeździe (pomoc IPF Medical w uregulowaniu różnego rodzaju kwestii administracyjnych związanych z organizacją życia i pracy na miejscu (pomoc w otwarciu konta w banku, w uzyskaniu numeru ubezpieczenia społecznego i innych kwestiach administracyjnych).

  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Ipf medical Sp. z o.o. Sp. k. 61-814 Poznań ul. Ratajczaka 19, NIP: 7811904822 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.