Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 20.04.2024

Specjalista ds. technicznych

  • Gdańsk, pomorskie

Technik

Umowa o pracę

Zakres obowiązków

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wymagania

  • Wykształcenie: podstawowe
  • Inne wymagania: bardzo dobra organizacja pracy własnej, umiejętność pracy w zespole oraz pod presją czasu, zaangażowanie i dyspozycyjność w weekendy. Mile widziane uprawnienia SEP, hydrauliczne. Książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych.
  • Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy: nie

Oferujemy

  • Wynagrodzenie brutto: od 4 242 PLN
  • Opis wynagrodzenia: pracodawca oferuje: wynagrodzenie zasadnicze + premie, możliwość podnoszenia kwalifikacji oraz rozwoju zawodowego, szkolenia w zakresie powierzonego stanowiska pracy oraz szkolenia produktowe. Wynagrodzenie do ustalenia indywidualnie z pracodawcą, uzależnione będzie od posiadanych umiejętności i kwalifikacji.
CBOP