Specjalista ds. wdrożeń systemu ERP

IDEA Arkadiusz Kardyś
  • Rzeszów, podkarpackie

Informatyk

Umowa o pracę

Jeśli uwielbiasz tworzyć efektywne rozwiązania, jesteś ekspertem w implementacji oprogramowania ERP i chcesz być częścią zespołu, to z nami możesz osiągnąć kolejny poziom!

Specjalista ds. Wdrożeń Oprogramowania ERP

Zakres obowiązków:
- Analiza potrzeb klienta i opracowywanie spersonalizowanych planów wdrożenia oprogramowania ERP.
- Koordynacja i zarządzanie procesem implementacji, w tym szkolenie użytkowników.
- Monitorowanie postępu projektu i zapewnienie zgodności z założeniami.
- Aktywna współpraca z zespołem wsparcia technicznego i deweloperami oprogramowania ERP w celu rozwiązania problemów.
- Utrzymywanie stałego kontaktu z klientem, dostarczając regularne aktualizacje i raporty.

Wymagania

- Doświadczenie w pracy z oprogramowaniem ERP.
- Zdolności analityczne i umiejętność przekuwania potrzeb biznesowych w konkretne rozwiązania.
- Umiejętność zarządzania projektem wdrożeniowym od etapu planowania do pełnej implementacji.
- Wykształcenie wyższe, związane z obszarem IT, finansami lub pokrewnym.
- Znajomość zagadnień związanych z rachunkowością, kadrami lub powiązanymi procesami biznesowymi.
- Umiejętność efektywnej komunikacji zarówno z klientami, jak i wewnętrznymi zespołami.

Dodatkowe atuty:
+ Znajomość innych procesów biznesowych, takich jak produkcja, logistyka, handel, analizy BI.
+ Doświadczenie w pracy w dziale księgowym

Co oferujemy:
- Stabilne zatrudnienie na umowę o pracę lub współpracę B2B w pełnym wymiarze czasu pracy.
- Inspirujące wyzwania w projekcie implementacyjnym, który ma realny wpływ na biznes klienta.
- Pracę w zespole z pasją, gdzie każdy pomysł jest ceniony.
- Możliwość rozwoju zawodowego i szkolenia w obszarze oprogramowania ERP.
- Konkurencyjne wynagrodzenie z premią uzależnioną od osiąganych wyników.
- Elastyczny czas pracy, bo wierzymy w równowagę między życiem zawodowym a prywatnym.
- Świetne środowisko pracy, pełne entuzjazmu i wsparcia.
- Narzędzia pracy, w tym samochód w sytuacjach tego wymagających.

Dołącz do nas i pomóż firmom odnaleźć nowe możliwości dzięki oprogramowaniu ERP! Wyślij nam swoje CV.
Dodana
Wygasa (za 2 dni temu)