Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 20.04.2024
Repliq Media Sp. z o.o.

Handlowiec / Opiekun Klienta

  • Warszawa, mazowieckie
  • 7 500-9 000 zł brutto / mies. Umowa o pracę

Handlowiec

Umowa o pracę

Pełny etat

Specjalista (mid/regular)

Praca stacjonarna

Praca od zaraz

Firma handlowa z branży poligraficznej zatrudni Handlowca / Opiekuna Klienta.

Zakres obowiązków

  • Opieka nad klientami współpracującymi z firmą i pozyskiwanie nowych klientów
  • Realizacja planów sprzedażowych
  • Przygotowywanie ofert
  • Prowadzenie kliku projektów jednocześnie
  • Współpraca z dostawcami ( zakupy )
  • Dbanie o wizerunek firmy

Wymagania

  • Komunikatywność / umiejętność nawiązywania relacji z nowymi osobami - klientami
  • Doświadczenie sprzedażowe
  • Język angielski
  • Samodzielność, systematyczność w pracy
  • Umiejetność prowadzenia projektu w ramach budżetu
  • Prawo jazdy ( mile widziane )

Oferujemy

  • Praca stacjonarna w kameralnym biurze w Warszawie
  • Umowa o prace
  • Wynagrodzenie podstawowe + system prowizyjny
  • Niezbędne narzedzia pracy i podstawowe szkolenie
  • Administratorem danych osobowych jest Repliq Media Sp. z o.o. 02-038 Warszawa Akademicka 3/106, NIP: 5252554203. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Repliq Media Sp. z o.o. 02-038 Warszawa Akademicka 3/106, NIP: zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.