Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 19.04.2024
Karmello

Magazynier - fabryka wyrobów czekoladowych

  • Czechowice-Dziedzice, śląskie pow. bielski
  • 4 600-5 300 zł brutto / mies. Umowa o pracę

Magazynier

Umowa o pracę

Pełny etat

Pracownik fizyczny

Praca stacjonarna

Karmello to polska firma powstała z zamiłowania do czekolady i pasji tworzenia specjałów, których smaku nigdy się nie zapomina. W znajdującej się Bielsku-Białej nowoczesnej fabryce dbamy o zgodność wszelkich procesów z opracowanym i wdrożonym systemem HACCP. Produkując nasze wyroby w sposób tradycyjny, ręczny, staramy się nadać im innowacyjną formą oraz atrakcyjny wygląd. Naszym celem jest uświadomienie wszystkim, jak tak naprawdę powinna smakować prawdziwa czekolada. Firma posiada sieć sklepów oraz kawiarni i pijalni czekolady zlokalizowanych w galeriach handlowych oraz centrach miast turystycznych.

Firma Karmello, producent wysokiej jakości wyrobów czekoladowych poszukuje kandydata na stanowisko:
MAGAZYNIER do oddziału firmy zlokalizowanego w Czechowicach- Dziedzicach.

Zakres obowiązków

  • przygotowywanie wysyłek według zleceń,
  • dbanie o stany magazynowe powierzonego obszaru magazynu,
  • przyjmowanie dostaw,
  • przygotowanie dokumentów wysyłkowych,
  • okazjonalnie transport do sklepów firmowych lub między oddziałami w Bielsku-Białej i w Czechowicach-Dziedzicach.

Wymagania

  • sumienność, rzetelność w wykonywaniu powierzonych zadań,
  • doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • mile widziana książeczka do celów sanitarno - epidemiologicznych,
  • chęć podjęcia długofalowej współpracy,
  • prawo jazdy kat. B.

Oferujemy

  • stabilne, terminowo wypłacane wynagrodzenie,
  • możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego w prężnie rozwijającej się firmie,
  • pracę w systemie jednozmianowym (6-14),
  • pracę w młodym, dynamicznym zespole,
  • dofinansowanie do karty Multisport.

Dowiedz się więcej o pracodawcy
  • Administratorem danych osobowych jest:
    Karmello Rafał Dobrzański , ul. Gen. Maczka 9 , 43-300 Bielsko-Biała, NIP: 5471018864

  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez:Karmello Rafał Dobrzański , ul. Gen. Maczka 9 , 43-300 Bielsko-Biała, NIP: 5471018864zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.