Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 19.04.2024
Metkom Król Sp.K.

Technik Produkcji/Inżynier wsparcia technicznego

  • Warszowice, śląskie pow. pszczyński

Inżynier

Umowa o pracę

Pełny etat

Specjalista (mid/regular)

Praca stacjonarna

Praca od zaraz

Firma SW Armatura Sp. z o.o.. z siedzibą w Warszowicach, przy ul. Gajowej 17 specjalizuje się w rozwiązaniach z zakresu budowy rurociągów, instalacji gazowych, energetycznych i innych mediów. Jest jednym z najszybciej rozwijających się producentów elementów rurociągowych w zakresach średnic od DN15 do DN600 ze stali węglowych, wysokostopowych oraz nierdzewnych. Naszymi klientami są najwięksi wykonawcy w branży energetycznej, chemicznej, gazowej a także stoczniowej czy budowy maszyn. W związku z rozwojem poszukujemy osoby na stanowisko:

Zakres obowiązków

* weryfikacja dokumentacji projektowej

* optymalizacja rozwiązań technologicznych i materiałowych

* tworzenie zapotrzebowania materiałowego na podstawie dokumentacji technicznej

* opracowywanie kalkulacji pracochłonności

* kontrola poprawności wykonania elementów stalowych i ich prefabrykacji

* współpraca z Działem Handlowym

* tworzenie rozwiązań technicznych na potrzeby oferty

Wymagania

* wykształcenie techniczne,

* znajomość zagadnień związanych z materiałoznawstwem,

* dobra znajomość obsługi komputera, pakiet MS Office

* znajomość oprogramowania AutoCAD i pokrewnych

* umiejętność analizy dokumentacji projektowej i specyfikacji technicznej

* znajomość norm i standardów związanych z rurociągami przemysłowymi

* rzetelność i zaangażowanie,

* chęć rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji,

* samodzielność i dobra organizacja czasu pracy,

* umiejętność pracy w zespole,

Oferujemy

* pracę na pełny etat w oparciu o umowę o pracę w stabilnej firmie,

* możliwości rozwoju zawodowego,

* pracę od poniedziałku do piątku w godzinach 6-14 lub 7-15,

* narzędzia i wsparcie w wykonywaniu obowiązków.

  • Administratorem danych osobowych jest:
    SW Armatura Sp. z o.o., 43-254 WARSZOWICE, GAJOWA 17
    Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych.
  • Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.), prowadzonych przez SW Armatura Sp. z o.o. z siedzibą w Warszowicach, przy ul. Gajowej 17."