Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 03.04.2024
  • Bielsko-Biała, śląskie

Psycholog

Umowa o pracę

Pełny etat

Specjalista (mid/regular)

Praca stacjonarna

Niepubliczne Placówki Oświatowe JONATAN

Podążamy za dzieckiem wspierając je w trudnej wędrówce edukacyjnej.

Placówki Oświatowe Jonatan od ponad 10 lat zajmują się opieką oraz edukacją dzieci na różnych szczeblach rozwoju. Prowadzimy żłobek, przedszkola, szkoły podstawowe i nadal się rozwijamy. Obecnie zatrudniamy ponad 300 fantastycznych pracowników, oferując im wiele możliwości rozwoju kariery.

Szukamy osoby na stanowisko: psycholog

Miejsce pracy: Niepubliczna Szkoła Podstawowa Jonatan

Zakres obowiązków

* prowadzenie indywidualnych zajęć psychologicznych

* prowadzenie dokumentacji

* prowadzenie konsultacji z rodzicami, nauczycielami

Wymagania

* wykształcenie wyższe kierunkowe

* przygotowanie pedagogiczne

* sumienność w wykonywaniu obowiązków

* pasja do pracy z dziećmi

* wysoka kultura osobista

Oferujemy

  • Umowę o pracę
  • Pełne ubezpieczenie i prawa wynikające z Kodeksu Pracy
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Pracę w młodym, energicznym i inspirującym zespole
  • Możliwość kreatywnej pracy z dziećmi
  • Wsparcie doświadczonych pedagogów
  • Regularne szkolenia podnoszące kompetencje
  • Możliwość korzystania z wielu pomocy dydaktycznych
  • Niezbędne narzędzia i i środki do pracy
  • Zniżki na ofertę dydaktyczno-opiekuńczą placówki
  • Smaczne obiady (i nie tylko) w atrakcyjnej cenie
  • Administratorem danych osobowych jest Niepubliczna Szkoła Podstawowa JONATAN 43-300 Bielsko-Biała ul. Błękitna 14, NIP: 5472123913. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.
  • Przesłane przez kandydata dokumenty winny zawierać zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z poniższym oświadczeniem:
    „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Placówka Oświatowa Jonatan s.c. w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a, b Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r