Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 08.04.2024

Doświadczony drukarz fleksograficzny – druk wypukły - Praca za granicą

  • Holandia zagranica

Drukarz

Umowa o pracę

Pełny etat

OrangeJobs B.V.

Posiadasz wiedzę oraz doświadczenie techniczne w środowisku drukarskim? Komunikujesz się dobrze w języku angielskim lub holenderskim? Szukasz stabilnego zatrudnienia na długi okres czasu a praca zmianowa nie stanowi dla Ciebie problemu? Nie szukaj dalej! Mamy dla Ciebie świetną ofertę!Zaaplikuj na to stanowisko, a jeśli jesteś tym, którego szukamy, możesz rozpocząć pracę jako drukarz (obsługa maszyn fleksograficznych) już w przyszłym tygodniu! Mamy dla Ciebie samochód służbowy i jednoosobowy pokój blisko miejsca pracy. Przez dłuższy czas będziesz pracować w zgranym zespole w profesjonalnej firmie. Obecnie poszukują doświadczonych drukarzy. Praca odbywa się w systemie 3 zmianowym od poniedziałku do piątku 38 godzin tygodniowo. (06:00-14:00-22:00)Nasz klient - niezależna, innowacyjna firma poligraficzna zatrudniająca 135 pracowników, specjalizująca się w produkcji wysokiej jakości opakowań konsumenckich dla międzynarodowego przemysłu spożywczego, głównie w takich segmentach rynku jak herbata, kawa, ciastka, słodycze i napoje. Firma jest mistrzem w zakresie opakowań giętkich, opartych na plastiku i papierze, gdzie druk wklęsły / wypukły jest zawsze stosowany dla uzyskania optymalnej jakości.

Obowiązki

  • Na tym stanowisku będziesz odpowiedzialny za całą proces produkcyjny, od otrzymania zamówienia do gotowego produktu
  • Dbanie o odpowiednią jakość druku
  • Obsługa techniczna maszyny drukującej, w tym prace konserwacyjne
  • Konfiguracja maszyn na różnych etapach procesu produkcyjnego
  • Przestrzeganie ustalonego planu produkcyjnego
  • Dbanie o wysoką jakość i odpowiednią ilość farb
  • Rozwiązywanie problemów występujących podczas produkcji
  • Dbanie o czystość stanowiska pracy

Wymagania

  • Posiadasz doświadczenie zawodowe jako drukarz fleksograficzny, minimum rok
  • Posiadasz znajomość oprogramowania maszyn drukarskich
  • Posiadasz umiejętność samodzielnego ustawiania maszyny i przygotowania procesu produkcji (rolki, cylindry)
  • Dobrze komunikujesz się w języku angielskim lub holenderskim
  • Jesteś odpowiedzialny, dokładny i zdyscyplinowany
  • Jesteś gotowy do podjęcia pracy w systemie 3-zmianowym
  • Posiadasz czynne prawo jazdy
  • Posiadanie własnego samochodu będzie na plus

Oferujemy

  • Wynagrodzenie +/- €2470 - €2600 netto miesięcznie przy 38 godzinach
  • Wynagrodzenie +/- €570 - €600 tygodniowo po odliczeniu zakwaterowania, ubezpieczenia i podatków
  • Wynagrodzenie from €15,84 brutto za godzinę + 35% dodatku zmianowego (=€21,38)
  • Stała praca, 38 godzin tygodniowo + możliwość pracy w godzinach nadliczbowych
  • Holenderska umowa o pracę, dostępna również w języku polskim i angielskim
  • 20 płatnych dni urlopowych w roku, nieuwzględnionych w tygodniowym wynagrodzeniu
  • Komfortowy pokój jednoosobowy z szybkim Internetem w domu rodzinnym
  • Samochód służbowy lub zwrot kosztów podróży za dojazd
  • Rekompensata kosztów podróży z zagranicy w formie regulacji podatkowej
  • Najlepsze ubezpieczenie zdrowotne, jakie możesz uzyskać
  • Wypłata wynagrodzenia co tydzień
  • Możliwość stałego zatrudnienia
  • Możliwość kursów podnoszących kwalifikacje zawodowe i językowe
  • Akcja: F2F
  • Opiekę koordynatora w razie pytań lub problemów

  • Jeśli masz jakieś pytania to skontaktuj się z nami pod numerem telefonu +31 294 28 70 27

  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez OrangeJobs B.V. 1391 JD Abcoude Hollandse Kade 9, NIP: 30230454 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.