Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 15.04.2024
M2K Sp. z o.o.

Kierowca busa z windą prawo jazdy kat.B

  • Warszawa, mazowieckie

Kierowca

Umowa o pracę

Pełny etat

KIEROWCA KRAJOWY przewóz palet kat.B

3

Obowiązki

  • Praca jako kierowca ciężarówki z windą odbieranie i dostarczanie towarów do magazynów hurtowni itp

Szukasz pracy jako samodzielny kierowca zapraszamy do kontaktu gdy:

  • charakteryzujesz się dobrą organizację pracy
  • posiadasz umiejętności planowania i wykonania sumiennie powierzonych zleceń
  • dodatkowym atutem będzie doświadczenie w pracy przy obsłudze aut z windą choć niekoniecznym (oferujemy szkolenia)
  • prawo jazdy kat .B

Jeśli poszukujesz pracodawcy, który oferuje:

  • umowę o pracę
  • pracę w stabilnej, rozwijającej się firmie
  • pracę przy obsłudze auta 8 paletowego z windą
  • obsługę dostawy na paletach do sklepów ,hurtowni, magazynów
  • wynagrodzenie od wykonanego zlecenia

  • Wynagrodzenie jest naliczane od wykonanego zlecenia