Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 07.04.2024
  • Belgia zagranica

Murarz

Umowa o pracę

Szukamy murarzy od stycznia.

MURARZ/Pracownik budowlany

Obowiązki

  • Stawianie ścianek działowych w wierzowcach
  • Zalewanie posadzek betonowych

Wymagania

  • Doświadczenie w wykonywaniu prac budowlanych (min 2 lata);
  • Brak nałogów

Oferujemy

  • Bezpłatne zakwaterowanie;
  • Bezpłatny dojazd do miejsca pracy w Belgii (w obie strony);
  • W razie potrzeby zapewniony samochód na miejscu;
  • Wynagrodzenie: 14 euro/godz netto (10 500- 13 000 zł na rękę)
  • Możliwość pobierania zaliczek;
  • Legalne zatrudnienie, ubezpieczenie zdrowotne;
  • Pomoc w organizacji wyjazdu oraz w załatwianiu wszystkich formalności:
  • Długofalową współpracę;
  • Wsparcie koordynatora z Polski przez cały okres trwania umowy;
  • Ubranie robocze;
  • Praca jednozmianowa;
  • Praca 8-10 godzin dziennie (nadgodziny w tygodniu);

Kontakt:
Małgorzata Siekierzycka
886-228-363