Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 18.04.2024
  • Warszawa, mazowieckie

Kontroler

Umowa o pracę

Michael Page Finance & Human Resources - W centrum naszej działalności znajdują się tysiące ludzi, których życie odmieniliśmy znajdując im nową pracę oraz wyjątkowa jakość usług, które świadczymy naszym klientom i kandydatom. Z dumą wyznaczamy standardy na rynku rekrutacyjnym, a dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu połączonemu ze zrozumieniem osobistych motywacji, stwarzamy naszym kandydatom okazję do realizacji pełni ich potencjału.

Niezależnie od tego czy jesteś pracodawcą poszukującym członków swojego zespołu, czy kandydatem, który chce rozwinąć swoją karierę, Michael Page oferuje Ci zespół który zrozumie Twoje potrzeby. Wraz z Page Executive i Page Outsourcing, Michael Page jest częścią PageGroup. Jesteśmy pewni, że nasza wiedza pomoże Ci osiągnąć Twoje cele – niezależnie od tego czy szukasz pracownika, czy też nowego miejsca pracy.

Zakres obowiązków

  • Analiza i raportowanie miesięczne wyników firmy na bazie danych księgowych
  • Tygodniowe raportowanie sprzedaży
  • Przygotowanie prognoz na poziomie spółki wraz z aktualizacją planu
  • Aktywny udział w procesie budżetowania
  • Kontrola poprawności i rozliczeń kosztowych oraz przychodowych
  • Bieżąca kontrola i planowanie przepływów pieniężnych
  • Koordynacja cyklicznych zamknięć
  • Przygotowanie raportów ad hoc na potrzeby Zarządu
  • Ścisła współpraca z księgowością oraz audytem (m.in. w badaniu sprawozdań)
  • Analiza dochodowości projektów inwestycyjnych
  • Modelowanie finansowe
  • Ustalenie zakresy wymaganych informacji finansowych, potrzebnych do podejmowania decyzji biznesowych
  • Wsparcie w przygotowaniu systemu do ewidencji kosztów/przychodów
  • Usprawnienie procesu komunikacji między dywizjami w zakresie spraw finansowych
  • Kooperacja z innymi działami (sprzedaż/marketing/it) w realizacji działań i usprawnieniu procesów
  • Kontrola transakcji pomiędzy podmiotami powiązanymi (poprawność rozliczeń, weryfikacja wymaganej dokumentacji)
  • Udział w procesie pozyskiwania finansowania (leasing, kredyt, obligacje)
  • Raportowanie do instytucji finansowych (kowenanty, raporty)
  • Wszelki inne przydatne działania w zakresie finansów i księgowości

Wymagania

  • min 5 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Magister finansów i rachunkowości
  • Mile widziane ceryfikaty ACCA / CIMA
  • Doświadczenie w przeglądzie skonsolidowanych sprawozdań finansowych zgodnie z MSSF
  • Biegła znajomość MS Excel
  • Dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
  • Dbałość o szczegóły i motywacja
  • Silne umiejętności komunikacyjne i analityczne
  • Myślenie perspektywiczne, strategiczne

Oferujemy

  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia zawodowego
  • podstawowy pakiet benfitów
  • praca stacjonarna, prawa strona wisły
  • samodzielne eksperckie stanowisko
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Michael Page Finance & Human Resources 40-007 Katowice Uniwersytecka 13, NIP: 5252345586 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.