Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 15.04.2024

Przedstawiciel handlowy ds. relacji z klientami

EKO KONTENERY
  • Gdańsk, pomorskie

Przedstawiciel handlowy

Umowa o pracę

EKO -KONTENERY

tel.:

Firma Eko Kontenery aktualnie poszukuje pracownika na stanowisko: „Przedstawiciel Handlowy ds. relacji z klientami”

Ekokontenery.com to prężnie rozwijającą się firma w branży metalowo-recyklingowej, działająca na ternie województwa: warmińsko-mazurskiego, kujawsko-pomorskiego, pomorskiego, mazowieckiego. W związku z dalszym rozwojem poszukujemy kandydatów do pracy na stanowisko: Przedstawiciel Handlowy ds. relacji z klientami.

Zakres obowiązków

Pozyskiwanie klientów B2B: samodzielne pozyskiwanie zgody klientów (warsztaty samochodowe) na bezpłatne otrzymanie i wstawienie na terenie warsztatu kontenera do gromadzenia materiału do recyklingu.
Prezentacja produktu i usługi: profesjonalne przedstawianie innowacyjnego rozwiązania magazynowania i odkupu od klienta złomu zgromadzonego w Eko Kontenerze.
Utrzymanie relacji z klientem: utrzymywanie stałego kontaktu z klientami i rozwijanie współpracy.
Budowanie wizerunku: jako przedstawiciel firmy będziesz budował markę i rozpoznawalność innowacyjnych rozwiązań na rynku.
Raportowanie: regularne informowanie przełożonych o postępach i wynikach w pracy.

Wymagania

Minimum 1 rok doświadczenia na stanowisku związanym ze sprzedażą do klientów B2B i B2C.
Dobrze rozwinięte umiejętności komunikacyjne oraz organizacyjne.
Samodzielność, kreatywność i inicjatywa w działaniu.
Zaangażowanie, motywacja i gotowość do osiągania wysokich wyników.
Sumienność i dbałość o szczegóły i odpowiedzialność za powierzone zadania.
Łatwość w nawiązywaniu kontaktów, która przekłada się na budowanie trwałych relacji z klientami.

Oferujemy

Elastyczność pracy: Ty decydujesz, gdzie i kiedy pracujesz, zapewniając sobie idealną równowagę między życiem zawodowym a prywatnym.
Atrakcyjne wynagrodzenie: Twoje zaangażowanie przekłada się na wynagrodzenie. Oferujemy konkurencyjne wynagrodzenie podstawowe wraz z motywującym systemem premiowym.
Narzędzia do sukcesu: zapewniamy samochód służbowy i wszystkie niezbędne narzędzia, które umożliwią Ci efektywną pracę.
Pozytywne środowisko: dołącz do zespołu, gdzie panuje przyjazna atmosfera i gdzie każdy jest ceniony.
Nieograniczone premie sprzedażowe: Twoje wyniki mają bezpośredni wpływ na Twoje dochody – nie stawiamy limitów.
Bardzo atrakcyjny produkt i usługa – nie sprzedajesz tylko podpisujesz umowę współpracy.
Zatrudnienie na podstawie wybranej formy umowy: umowa o pracę, pełny etat lub B2B
Stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
Możliwość rozwoju zawodowego, dostęp do specjalistycznej wiedzy – szkolenia, spotkania z ekspertami, literatura fachowa, coachingi
Możliwość pracy hybrydowej (2 dni w domu lub w biurze, 3 dni w terenie)

Zainteresowany?

Zapraszamy do zapoznania się z naszą stroną internetową , aby lepiej poznać naszą firmę i produkt. Jeśli jesteś gotowy do podjęcia wyzwania, prześlij swoje CV przez portal OLX, dołączając klauzulę dotyczącą przetwarzania danych osobowych.

Dołącz do nas i razem kształtujmy przyszłość innowacyjnych rozwiązań!

W CV prosimy o dopisanie klauzuli: wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych niezbędnych dla potrzeb procesu rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997r. o Ochronie Danych Osobowych, Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z późniejszymi zmianami.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji.
CV prosimy wysyłać na adres: @