Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 18.04.2024

Elektromonter bram przemysłowych i garażowych

  • Bielsko-Biała, śląskie
  • 5 600-7 500 zł brutto / mies. Umowa o pracę

Elektromonter

Umowa o pracę

Pełny etat

Pracownik fizyczny

Rekrutacja zdalna

Praca od zaraz

Poszukiwany monter bram przemyslowych, garażowych wraz z sytemami sterowania

Praca w okolicy Bielska Białej

Zakres obowiązków

  • Montaż bram garażowych i przemysłowych, ogrodzeń, drzwi, automatyki bramowej
  • Serwis, naprawa i konserwacja urządzeń elektrycznych
  • Prace związane z automatyką, elektroniką, elektryką - ważne jest posiadnie odpowiednich uprawnień

Wymagania

  • prawo jazdy
  • dobre zdrowie i kondycja fizyczna
  • koordynacja wzrokowo-ruchowa
  • sprawność manualna
  • zdolność logicznego myślenia
  • kultura osobista
  • umiejętność montowania bram, drzwi i automatyki
  • umiejętność posługiwania się elektronarzędziami

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie pełny etat - umowa o pracę.
  • Pracę w dynamicznym i energicznym zespole od kwietnia
  • Administratorem danych osobowych jest PHU Soley Adam Czaderna 43-300 Bielsko-Biała Towarowa 26 , NIP: 5470160933. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez PHU Soley Adam Czaderna 43-300 Bielsko-Biała Towarowa 26 NIP: 5470160933 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.