Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 18.04.2024
  • Oświęcim, małopolskie pow. oświęcimski

Logopeda

Umowa zlecenie

Pełny etat

Specjalista (mid/regular)

Praca stacjonarna

Praca od zaraz

Poszukujemy LOGOPEDY do pracy w centrum terapeutycznym.

Zakres obowiązków

Prowadzenie pełnego procesu diagnostycznego dziecka

Sporządzanie dokumentacji pracy diagnostycznej i terapeutycznej

Prowadzenie konsultacji oraz terapii dzieci

Współtworzenie kompleksowych planów terapii dziecka wraz z zespołem specjalistów

Wydawanie opinii i zaświadczeń dotyczących stanu funkcjonalnego oraz przebiegu procesu terapii

Wymagania

Wykształcenie wyższe kierunkowe (ukończone studia magisterskie w zakresie logopedii, filologii polskiej z logopedią lub studia podyplomowe z logopedii)

Doświadczenie w terapii dzieci w różnym wieku

Łatwość nawiązywania kontaktów i budowania pozytywnych relacji z małym Pacjentem i jego opiekunami

Życzliwość i cierpliwość w pracy z dziećmi

Wiara w skuteczność podejmowanych działań

Wspieranie opiekunów w procesie terapii logopedycznej ich dziecka

Wysoki poziom standardów etycznych w pracy

Oferujemy

Wynagrodzenie uzależnione od kwalifikacji i doświadczenia kandydata od 3 000 zł/netto do 7 0000 zł/netto

Profesjonalnie wyposażony gabinet

Pracę w różnorodnym, zaangażowanym i wspierającym się zespole

Realną wymianę doświadczeń ze specjalistami

Rozwój osobisty i zawodowy w postaci szkoleń

Jesteśmy otwarci na różne formy zatrudnienia (umowa zlecenie, etat, b2b).

  • Administratorem danych osobowych jest Instytut Mowy Anna Kyś Centrum Diagnozy i Terapii Logopedycznej i Neurologopedycznej 32-600 Oświęcim 24 Gospodarcza, NIP: . Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Instytut Mowy Anna Kyś Centrum Diagnozy i Terapii Logopedycznej i Neurologopedycznej 32-600 Oświęcim 24 Gospodarcza, NIP: zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.