Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 18.04.2024

Specjalista ds administracyjno-technicznych

  • Międzyrzecze Dolne, śląskie pow. bielski

Specjalista ds. administracji

Umowa o pracę

Pełny etat

Specjalista (mid/regular)

Praca stacjonarna

Praca od zaraz

Firma Infac Poland Sp. Z O.O. w Międzyrzeczu Dolnym zatrudni pracownika na stanowisko:

praca od zaraz

Infac Poland powstała w 2022 roku jako spółka-córka koreańskiej firmy Infac Co. (rok założenia 1969), która jest producentem mi.in. części tworzywowych dla branży motoryzacyjnej automotive. Swą działalność firma prowadzi na terenie Europy i należy do grupy kapitałowej, której spółki zrzeszone w grupie działają na wszystkich kontynentach.

Zakres obowiązków

· znajomość przepisów BHP

· dbanie o sprawne funkcjonowanie biura i jego wizerunek;

· dokonywanie systematycznych przeglądów technicznych całego obiektu INFAC POLAND przy współpracy ze specjalista ds. BHP lub osobą wyznaczoną ewentualnie, jeśli takiej potrzeby nie ma to sam;

· ogólny nadzór nad sprawnością techniczną obiektu zakładu;

· dozór nad wszystkimi instalacjami - czuwanie nad ich sprawnościami;

· zaopatrzenie w materiały biurowe, spożywcze oraz ogólna dbałość o biuro;

· dbanie o prawidłowy obieg dokumentów w firmie, weryfikacja ich poprawności oraz archiwizacja dokumentacji;

· ścisła współpraca z działami wewnętrznymi Spółki;

· wsparcie Zarządu Spółki w realizacji bieżących zadań;

· współpraca z zarządcą budynku i dostawcami prac technicznych oraz ekipą sprzątającą;

· organizacja podróży służbowych na potrzeby Spółki;

· kontrola floty samochodowej Spółki;

· rzetelne ewidencjonowanie i zarządzanie korespondencją przychodzącą i wychodzącą;

· pomoc przy organizowaniu wydarzeń firmowych;

· przygotowywanie raportów i research’u na potrzeby wewnętrzne Spółki;

Wymagania

· min. 5 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku;

· dobra znajomość pakietu MS Office (w szczególności Exel);

· umiejętność poszukiwania rozwiązań i proaktywne działanie z nastawieniem „I CAN DO IT”;

· umiejętności koordynowania, planowania i organizacji czasu pracy;

· samodzielność w działaniu;

· umiejętności budowania trwałych i partnerskich relacji biznesowych;

· komunikatywność i wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne;

· umiejętność pracy w dynamicznym środowisku;

· umiejętność ustalania priorytetów;

· znajomość języka angielskiego minimum na poziomie B2, dodatkowym atutem będzie: znajomość języka koreańskiego;

· bardzo dobra obsługa pakietu MS Office

· umiejętność zarządzania czasem oraz organizacji pracy własnej

· komunikatywność, zaangażowanie, umiejętność pracy w zespole,

Oferujemy

· dużą samodzielność w działaniu;

· niezbędne narzędzia do pracy;

· atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od stażu pracy;

· stałe i długofalowe zatrudnienie w rozwijającej się firmie – umowa o pracę

· wsparcie merytoryczne przełożonego na każdym etapie zatrudnienia;

· rozwój zawodowy oraz możliwość podnoszenia kwalifikacji.

  • Administratorem danych osobowych jest INFAC POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ 43-392 Międzyrzecze Dolne Strefowa 18, NIP: . Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez INFAC POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ 43-392 Międzyrzecze Dolne Strefowa 18, NIP: zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.