Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 18.04.2024
Synthos S.A.

Elektryk Synthos Dwory 7 (Wydział Energetyczny / Dział Dystrybucji Energii Elektrycznej)

  • Oświęcim, małopolskie pow. oświęcimski

Elektryk

Umowa o pracę

Pełny etat

Pracownik fizyczny

Praca stacjonarna

Praca od zaraz

Synthos jest koncernem chemicznym, którego działalność polega na produkcji oraz dostarczaniu rozwiązań na potrzeby różnych gałęzi przemysłu.

Firma produkuje i dostarcza kauczuki syntetyczne, tworzywa styrenowe, środki ochrony roślin oraz dyspersje i lateksy, których odbiorcami są firmy z całego świata.

Synthos posiada zakłady produkcyjne zlokalizowane w Polsce, Czechach, Holandii, Niemczech i we Francji. To tam produkuje, a następnie dostarcza swoje innowacyjne rozwiązania – nawet do najdalszych zakątków świata. Firma zatrudnia ponad 3 600 pełnych pasji ludzi, którzy na co dzień pracują nad rozwiązaniami pomagającymi zmieniać świat.

Miejsce pracy: Oświęcim

Zakres obowiązków

  • obsługa, eksploatacja i konserwacja układów elektroenergetycznych w obszarze dystrybucji energii elektrycznej
  • współtworzenie dokumentacji
  • współdziałanie w ramach zespołu
  • wykonywanie powierzonych prac z zachowaniem standardów najwyższej jakości oraz zasad BHP i p.poż

Wymagania

  • wykształcenie kierunkowe elektryczne, pomiarowe lub pokrewne
  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku oraz posiadanie świadectwa kwalifikacyjnego G1/E
  • umiejętność czytania schematów elektrycznych
  • znajomość budowy aparatury i sieci elektrycznych
  • prawo jazdy kat. B
  • umiejętność pracy w zespole

Oferujemy

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • premię kwartalną
  • premie świąteczne dwa razy do roku
  • dofinansowanie do wypoczynku dla Ciebie i Twojej rodziny
  • grupowe ubezpieczenie na życie na atrakcyjnych warunkach
  • prywatną opiekę medyczną opłaconą przez pracodawcę w podstawowym zakresie, każdy pakiet możesz dodatkowo rozszerzyć i objąć nim swoją rodzinę
  • kartę sportową na atrakcyjnych warunkach z dopłatą pracodawcy
  • dofinansowanie do żłobków i przedszkoli
  • paczki mikołajkowe dla dzieci
  • prezent dla bobasa
  • premię rekomendacyjną- poleć nam pracownika, wypłacimy Ci premię
  • Dodatki do urlopu
  • Dodatki świąteczne
  • Dofinansowanie do nauki języka obcego
  • Elastyczny czas pracy
  • Karta Multisport
  • Nowoczesne biuro
  • Pakiet socjalny
  • Parking
  • Program poleceń pracowników
  • Prywatna opieka lekarska
  • Przyjazna atmosfera
  • Spotkania integracyjne
  • Szkolenia, kursy, konferencje
  • Ubezpieczenie grupowe
Dowiedz się więcej o pracodawcy
  • Administratorem danych osobowych jest Synthos S.A. 32-600 Oświęcim Chemików 1, NIP: 5490002108. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Synthos S.A. 32-600 Oświęcim Chemików 1, NIP: 5490002108 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.