Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 18.04.2024
NVH POLAND Sp. z o.o.

Operator Maszyn

  • Bielsko-Biała, śląskie

Operator maszyn

Umowa o pracę

Pełny etat

Pracownik fizyczny

Praca stacjonarna

Światowej klasy ekspert w dziedzinie projektowania i produkcji wygłuszeń samochodowych  – firma NVH Korea –  jest twórcą i właścicielem tzw. Total NVH Interior System. Jest to zestaw elementów służących redukcji poziom hałasu i wibracji w kabinie kierowcy spełniających wysokie wymagania firm z branży automotive. Do naszego zakładu w Bielsku-Białej poszukujemy osoby, która wesprze nas swoim doświadczeniem na stanowisku:

Zakres obowiązków

  • obsługa maszyn produkcyjnych (prasy, wtryskarki);
  • montaż detali;
  • wykonywanie dodatkowych prac fizycznych związanych z procesem produkcji;
  • kontrola jakościowa produkowanych elementów.

Wymagania

  • gotowość do pracy w systemie trzyzmianowym;
  • zaangażowanie;
  • dyspozycyjność;
  • zdolności manualne

Oferujemy

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę;
  • możliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowym przedsiębiorstwie;
  • prywatną opiekę medyczną;
  • program sportowy;
  • możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego;
  • Administratorem danych osobowych jest:
    NVH POLAND Sp. z o.o. , ul. Szklana 155, 43-300 Bielsko-Biała, NIP: 8971867906
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez: NVH POLAND Sp. z o.o. , ul. Szklana 155, 43-300 Bielsko-Biała, NIP: 8971867906 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.