ASYSTENTKA / ASYSTENT ZARZĄDU

Fundacja MKW Pomagamy
  • Zakopane, małopolskie pow. tatrzański

Pracownik biurowy

Umowa o pracę

Opis stanowiska:

- obsługa sekretariatu,

- zapewnianie sprawnej komunikacji zewnętrznej,

- dbałość o właściwy obieg dokumentów w biurach Fundacji,

- prowadzenie kalendarza spotkań Zarządu i kontrola terminów toczących się spraw,

- przygotowywanie projektów pism,

- bieżąca współpraca z firmami zewnętrznymi.

Od kandydatów oczekujemy:

- wykształcenia minimum średniego,

- doświadczenie na podobnym stanowisku pracy,

- komunikatywność i wysoka kultura osobista,

- umiejętność planowania i organizacji pracy,

- dyspozycyjność, niekaralność.

Oferujemy

- umowę o pracę,

- wynagrodzenie adekwatne do posiadanej wiedzy i doświadczenia,

- pracę w zespole życzliwych i kompetentnych współpracowników,

- przyjazne środowisko pracy,

Zastrzegamy sobie prawo skontaktowania się z wybranymi kandydatami
Dodana
Wygasa (za 7 dni temu)