Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 17.04.2024
SMART-HR

Area Sales Manager Poland

  • Katowice, śląskie

Manager

Umowa o pracę

Pełny etat

Specjalista (mid/regular)

Rekrutacja zdalna

Praca od zaraz

SMART-HR - Jesteśmy Agencją Rekrutacyjną realizującą ambitne projekty rekrutacyjne dla naszych Klientów. Cechuje nas precyzja w działaniu oraz krótki czas realizacji zleceń.

Dla naszego klienta – globalnej firmy specjalizującej się w projektowaniu, produkcji i dystrybucji produktów z branży inżynierii budowlanej, w związku z intensywnym rozwojem w Europie, poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: cała Polska

Zakres obowiązków

  • Wprowadzenie produktów firmy na rynek polski,
  • Rozwój ryku i następnie struktur sprzedażowych na podległym terenie,
  • Opracowanie i wdrożenie strategii sprzedażowej na rynku krajowym,
  • Pozyskiwanie nowych klientów biznesowych oraz kompleksową opiekę nad procesem sprzedażowym: od pierwszego kontaktu poprzez proces ofertowy aż do podpisanie kontraktu,
  • Negocjowanie i finalizowanie kontraktów biznesowych z największymi hurtowniami i sieciami,
  • Ścisłą współpracę z siedzibą firmy zlokalizowaną w Wielkiej Brytanii,
  • Koordynowanie procesu realizacji zamówienia i obsługi klienta,
  • Utrzymanie długotrwałych relacji z klientami biznesowymi,
  • Monitoring konkurencji, analizę ich działań oraz aktywne poszukiwanie nowych możliwości realizacji strategii firmy,
  • Uczestnictwo w konferencjach branżowych i promowanie wizerunku firmy na targach.

Wymagania

  • Doświadczenia zawodowego na analogicznym stanowisku w zakresie wprowadzenia na rynek produktów oraz w sprzedaży B2B,
  • Doświadczenia zawodowego w zakresie rozwijania struktur sprzedażowych,
  • Umiejętności prowadzenia rozmów na szczeblu ogólnokrajowym, w tym z sieciami handlowymi,
  • Umiejętności planowania strategicznego, bardzo dobrej organizacji pracy własnej oraz podległego zespołu, wysokich umiejętności negocjacyjnych,
  • Biegłej znajomości języka angielskiego w mowie i piśmie,
  • Znajomość branży narzędzi i akcesoriów budowlanych będzie dodatkowym atutem,
  • Umiejętności pracy zespołowej w środowisku wielokulturowym,
  • Bardzo dobrej znajomości pakietu MS Office, w tym Excela oraz narzędzi komunikacyjnych,
  • Postawy proaktywnej, zorientowania na potrzeby i satysfakcję klientów.
  • Gotowości do odbywania podróży służbowych.

Oferujemy

  • Zatrudnienie w międzynarodowej, dynamicznie rozwijającej się firmie,
  • Stabilną i satysfakcjonującą pracę w oparciu o umowę o pracę na pełen etat,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie składające się z części stałej i premiowej,
  • Szkolenia produktowe w Londynie,
  • Niezbędne narzędzia do pracy,
  • Samodzielność i dużą decyzyjność w działaniu,
  • Duże możliwości rozwoju zawodowego, w tym w strukturach międzynarodowych.
Dowiedz się więcej o pracodawcy
  • Administratorem danych osobowych jest Smart HR Anna Pycia-Pytlik 40-750 Katowice ul. Leszczynowa 5a, NIP: 9542335687. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.
  • Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w moim CV przez SMART-HR z siedzibą w Katowicach, do celów związanych z procesem rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o Ochronie Danych Osobowych (Dz. U. 2018 r. poz. 1000). Wyrażam także zgodę na udostępnianie moich danych osobowych potencjalnym pracodawcom oraz innym podmiotom związanym z procesami rekrutacyjnymi. Przysługuje mi prawo dostępu do moich danych i ich poprawiania."

    Posiadamy wpis do Rejestru Agencji Zatrudnienia nr 9901.