Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 17.04.2024
Lugra Sp. z o.o.

SPAWACZ-ŚLUSARZ (nr ref. Sp-ś/02-2024)

  • Niemcy zagranica

Spawacz

Umowa o pracę

Pełny etat

Pracownik fizyczny

Praca stacjonarna

Zakres obowiązków

  • spawanie metodami MAG i TIG
  • prace ślusarskie

Wymagania

  • min. 2-letnie doświadczenie w Niemczech
  • znajomość rysunku technicznego

Oferujemy

  • wynagrodzenie na poziomie 2700- 2900 EUR Brutto/m-c (przy 180 godzinach pracy), uzależnione od kwalifikacji
  • umowę o pracę (praca na terenie Niemiec)
  • zakwaterowanie
  • dojazd do pracy z miejsca zakwaterowania
  • ubranie robocze i narzędzia
  • Administratorem danych osobowych jest LUGRA Sp. z o. o. 02-871 Warszawa ul. Karczunkowska 172, NIP: 5270203721. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez LUGRA Sp. z o. o. 02-871 Warszawa ul. Karczunkowska 172, NIP: 5270203721 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.