Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 17.04.2024
HEBAN Sp. z o.o. Sp. Komandytowa

Handlowiec-Opiekun kategorii Oświetlenie

  • Kraków, małopolskie

Handlowiec

Umowa o pracę

Pełny etat

Ekspert/lider

Praca stacjonarna

Grupa Heban, lider w dystrybucji materiałów budowlanych i artykułów kompleksowego wykończenia wnętrz, poszukuje do swojego zespołu ambitnego i odpowiedzialnego współpracownika na stanowisko OPEKUNA KATEGORII OŚWIETLENIE

Zakres obowiązków

  • udział w budowaniu strategii sprzedaży dla kategorii oświetlenie
  • badanie trendów rynkowych, analiza oferty i działań konkurencji
  • rekomendowanie doboru asortymentu, nadzór nad rozwojem oferty
  • pozyskiwanie ofert zakupowych, negocjowanie cen, rabatów, budżetów promocyjnych, warunków dostawy
  • rekomendacje w zakresie polityki cenowej oraz rentowności sprzedaży wdrażanych produktów
  • wspieranie zespołów realizujących sprzedaż, w tym prowadzenie szkoleń sprzedażowych i produktowych, dzielenie się wiedzą i własnym doświadczeniem
  • współpraca w zakresie prowadzonych działań marketingowych i tworzenia materiałów informacyjnych
  • bezpośrednie realizowanie sprzedaży, monitorowanie płatności, wystawianie dokumentacji sprzedażowej
  • pozyskiwanie nowych klientów do współpracy, nawiązywanie relacji handlowych
  • wsparcie obsługi posprzedażowej, w tym reklamacyjnej

Wymagania

  • znajomość asortymentu branży oświetlenia wewnętrznego, łazienkowego oraz trendów oświetleniowych
  • znajomość rynku, oferty wiodących producentów
  • znajomość procesów w sprzedaży w branży materiałów wykończenia wnętrz

Oferujemy

  • Stałą pracę na pełny etat w oparciu o umowę
  • Atrakcyjne zasady wynagradzania
  • Realne możliwości rozwoju w ramach organizacji
  • Niezbędne narzędzia pracy (laptop, telefon)
  • Szkolenia i podnoszenie kwalifikacji
  • Rabaty pracownicze, opieka medyczna, ZFŚS,karty multisport
  • Parking dla pracowników
  • Administratorem danych osobowych jest HEBAN Sp. z o.o. Sp. Komandytowa 30-694 Kraków ul.Kosocicka 7, NIP: 6790083459. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.
  • Informujemy, że nadesłanych ofert nie zwracamy; skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami. Na ofercie prosimy umieścić klauzulę: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Heban Sp z.o.o. Sp K. dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacyjnego, zgodnie z przepisami ustawy z 29.08.1997 o ochronie danych osobowych (Dz.U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z poź. zm.).