Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 13.04.2024
  • Warszawa, mazowieckie

Dyspozytor

Umowa o pracę

Pełny etat

Call center - dyspozytor taxi

Obowiązki

  • bieżąca obsługa klientów korzystających z usług ELE TAXI
  • przyjmowanie i obsługa rezerwacji na taksówki dokonywanych telefonicznie lub mailowo
  • *udzielanie informacji klientom ELE TAXI w zakresie realizacji świadczonych przez korporacje usług - telefonicznie lub mailowo
  • Wymagania

Wymagania

  • sumienność i miłe usposobienie
  • umiejętność pracy w grupie i dobra organizacja
  • podstawowa znajomość topografii Warszawy oraz doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku będą dodatkowymi atutami

Oferujemy

  • wstępne szkolenie
  • stałą i ciekawą pracę w zgranym zespole
  • indywidualne podejście kadry zarządzającej do każdego pracownika
  • możliwość rozwoju osobistego w ramach struktury firmy, w tym także formę zatrudnienia według preferencji pracownika

  • Praca zmianowa w systemie 12-godzinnym- 12/24