Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 01.04.2024
O & G Industrieservice GmbH

Monter Rurociągów / Pipefitter

  • Belgia zagranica

Monter

Umowa o pracę

Pełny etat

Monter Rurociągów Prefabrykacja ANTWERPIA BELGIA

006

Obowiązki

  • Montaż, oraz prefabrykowanie rurociągowych zgodnie z dokumentacją.
  • Montaż, Demontaż, Modyfikacje istniejących instalacji rurociągowych
  • Cięćie, szlifowanie, składanie, ustawianie rurociągów do spawania

Wymagania

  • Certyfikat (SCC lub VCA)
  • Zdolności Manualne
  • Znajomość rysunku technicznego, izometrycznego
  • Doświadczenie, przy prefabrykowaniu, montażu, oraz instalacji rurociągów i armatury przemysłowej

Oferujemy

  • Umowa z Niemiecką Agencją
  • Bardzo Dobra stawka godzinowa
  • Ubezpieczenie w Niemczech
  • Składki socjalne/ubezpieczeniowe, odprowadzane w Niemczech
  • Zakwaterowanie
  • Pomoc przy organizacji, niezbędnych certyfikatów
  • Możliwość stałej współpracy