Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 15.04.2024
Centrum Inżynieryjne

Projektant elektryk / sterowania maszyn (schematy elektryczne)

  • Bielsko-Biała, śląskie

Inżynier

Umowa o pracę

Pełny etat

Specjalista (mid/regular)

Praca stacjonarna

Jesteśmy firmą z polskim kapitałem. Posiadamy 15-letnie doświadczenie jako integrator systemów sterowania do maszyn i linii produkcyjnych. Skupiamy się na zagadnieniach związanych z automatyką przemysłową. Zatrudniamy profesjonalistów w takich dziedzinach jak: projektowanie i programowanie układów automatyki, robotyka, inżynieria produkcji.

Zakres obowiązków

Poszukujemy osoby na stanowisko projektanta w dziale projektów elektrycznych.

  • projektowanie układów sterowania maszyn i stanowisk montażowych
  • tworzenie dokumentacji elektrycznej w oprogramowaniu PCSchematic
  • nadzorowanie realizowanych projektów zgodnie z Polityką Jakości firmy
  • opracowywanie dokumetacji elektrycznej w trakcie i po zakończeniu projektów
  • aktywny udział w procesie ofertowania podczas wyceny i budowania koncepcji układów sterowania maszyn

Wymagania

  • wykształcenie wyższe techniczne ( Elektrotechnika, Automatyka - profil elektryczny)
  • doświadczenie 3-5-letnie w tworzeniu dokumentacji układów automatyki (układy sterowania maszyn)
  • umiejętność projektowania przy wykorzystaniu możliwości oprogramowania PCSchematic
  • dobra organizacja pracy własnej, samodzielność
  • umiejętność analitycznego myślenia
  • otwartość na nowe wyzwania
  • doświadczenie w zakresie bezpieczeństwa maszyn (mile widziane)

Oferujemy

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

  • Administratorem danych osobowych jest:
    Centrum Inżynieryjne Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp. k. , ul. Strażacka 81 , 43-382 Bielsko-Biała, NIP: 9372549371
    Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.

  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez:Centrum Inżynieryjne Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp. k. , ul. Strażacka 81 , 43-382 Bielsko-Biała, NIP: 9372549371zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.