Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 15.04.2024
Praca ApS

Monter wentylacji

  • Dania zagranica

Monter

Umowa o pracę

Pełny etat

Aktualnie poszukujemy dla naszego klienta w Danii osoby do pracy na stanowisku: Monter Wentylacji

Obowiązki

  • Montaż kanałów wentylacyjnych
  • Praca odbywa się przedewszystkim na budynkach przemysłowych

Wymagania

  • Kilkuletnie doświadczenie na wyżej wymienionym stanowisku
  • Umiejętności czytana rysunku technicznego
  • Umiejętność posługiwania się narzędziemi niezbędnymi do wykonania pracy
  • Znajomości języka angielskiego. (co najmniej jedna osoba w grupie)

Oferujemy

  • Duńska umowa o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie od 180kr brutto na godzinę
  • Pomoc z zakwaterowaniem (Pokoje zawsze jednoosobowe)
  • Pomoc z uzyskaniem wszystkich dokumentów niezbędnych do pracy w Danii - Numer Cpr, karta podatkowa, żółta oraz niebieska karta ubezpieczeniowa
  • Wynagrodzenie co 14 dni

  • Start 08.04.2024