Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 14.04.2024
  • Katowice, śląskie

Programista

Umowa o pracę

Michael Page Finance & Human Resources - W centrum naszej działalności znajdują się tysiące ludzi, których życie odmieniliśmy znajdując im nową pracę oraz wyjątkowa jakość usług, które świadczymy naszym klientom i kandydatom. Z dumą wyznaczamy standardy na rynku rekrutacyjnym, a dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu połączonemu ze zrozumieniem osobistych motywacji, stwarzamy naszym kandydatom okazję do realizacji pełni ich potencjału.

Niezależnie od tego czy jesteś pracodawcą poszukującym członków swojego zespołu, czy kandydatem, który chce rozwinąć swoją karierę, Michael Page oferuje Ci zespół który zrozumie Twoje potrzeby. Wraz z Page Executive i Page Outsourcing, Michael Page jest częścią PageGroup. Jesteśmy pewni, że nasza wiedza pomoże Ci osiągnąć Twoje cele – niezależnie od tego czy szukasz pracownika, czy też nowego miejsca pracy.

Zakres obowiązków

  • Design, implementation and maintenance of data models in SAP BW 4/HANA
  • Process flow maintenance
  • Design/optimization of data flows
  • Implementation of patches for SAP
  • Creating visualizations in SAC
  • Requirements management
  • Collaborate with Team Leader and other team members to improve quality of work
  • Cooperation with IT service providers

Wymagania

  • At least one year of programming experience in BW 7.x on HANA and BW/4HANA
  • English language at C1 level
  • At least one completed S/4Hana Embedded Analytics project
  • Experience in SAP BW7.x (Data Warehousing, ETL, Analysis&Reporting in BEx/Web, Integrated Planning)
  • Knowledge of areas such as information source types, data modeling options, real-time reporting approach, ODP extraction, data federation, LSA++
  • Familiarity with BW Query Designer in Hana Studio
  • Knowledge of ERP processes in various modules, knowledge of ABAP programming in relation to SAP BW on HANA (user-exists, routines)

Oferujemy

  • Employment Contract or B2B contract,
  • Further development of personal methodological and technical excellence,
  • Intensive knowledge exchange with experienced colleagues,
  • Opportunities for growth both in domain knowledge as well as related business and soft skills,
  • Big impact on operational excellence, the data landscape, and architecture of our developments,
  • Fast-moving and ambitious work environment accompanied by an everyday learning atmosphere.
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Michael Page Finance & Human Resources 40-007 Katowice Uniwersytecka 13, NIP: 5252345586 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.