KSIBB.PL

PROGRAMISTA

  • Bielsko-Biała, śląskie

Inżynier oprogramowania

Umowa o pracę

Pełny etat

Specjalista (mid/regular)

Praca hybrydowa

Praca od zaraz

PROGRAMISTA

KSIBB.PL Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnością Spółka Komandytowa to dostawca i integrator rozwiązań informatycznych. Prowadzimy działalność głównie na rynku krajowym, ale jesteśmy również dostawcą rozwiązań na rynki Unii Europejskiej. Podstawową ofertę stanowi oprogramowanie do Technicznego Przygotowania Produkcji Monaco, biznesowe rozwiązania klasy ERP firmy COMARCH oraz aplikacje wspierające zarządzanie produkcją tworzone na indywidualne zapotrzebowanie. Podstawowe cele jakie sobie stawiamy to: - zaspokojenie wszelkich potrzeb naszych klientów z obszarów IT, - projektowanie i wdrażanie oprogramowania zgodnie z wymaganiami i oczekiwaniami Klienta, - ciągłe doskonalenia jakości oprogramowania i świadczonych usług, - ciągłe i systematyczne podnoszenie kwalifikacji pracowników, - stałe aktualizowanie oferty o najnowsze rozwiązania spełniające potrzeby naszych klientów. Nasza oferta skierowana jest do firm sektora MSP, biur rachunkowych oraz jednostek administracji publicznej.

Zakres obowiązków

  • tworzenie dedykowanych aplikacji i rozszerzeń funkcjonalnych w ramach wdrożeń systemów informatycznych dla przedsiębiorstw handlowych i produkcyjnych,
  • zapewnienie jak najwyższej jakości świadczonych usług oraz dbanie o wizerunek Firmy.

Wymagania

  • wykształcenie wyższe lub studenci ostatnich lat,
  • umiejętność analitycznego myślenia, szybkiego uczenia się i rozwiązywania problemów,
  • znajomość środowiska Visual Studio oraz platformy .NET w tym języka programowania C#,
  • znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym czytanie dokumentacji technicznej,
  • znajomość języka T-SQL i relacyjnych baz danych,
  • umiejętność tworzenia dokumentacji technicznej i funkcjonalnej,
  • cechy osobowości takie jak: kultura osobista, odpowiedzialność, samodzielność, kreatywność, komunikatywność,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • dyspozycyjność.

Mile widziane:

  • znajomość zagadnień związanych z funkcjonowaniem systemów ERP,
  • znajomość Angular/React.

Oferujemy

  • umowę o pracę,
  • atrakcyjne warunki zatrudnienia,
  • ubezpieczenie grupowe (finansowane przez pracodawcę),
  • przyjazną atmosferę pracy,
  • pracę w firmie z ponad 20 letnim doświadczeniem na rynku,
  • dostęp do szkoleń i możliwość podnoszenia kwalifikacji,
  • niezbędne narzędzia pracy.
  • Administratorem danych osobowych jest KSIBB.PL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA 43-382 Bielsko-Biała ul. Jaskrowa 15, NIP: 5471602451. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych.
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez KSIBB.PL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA 43-382 Bielsko-Biała ul. Jaskrowa 15, NIP: 5471602451 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.
Dodana
Wygasa (za 2 dni temu)