Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 14.04.2024
ZAPOS

Asystentka biura

  • Kęty, małopolskie pow. oświęcimski

Asystent

Umowa o pracę

Pełny etat

Asystent/sekretarz

Praca od zaraz

ZAKŁAD POWŁOK SPECJALNYCH Sp. z o.o.

Zakład Powłok Specjalnych Sp. z o.o. zajmuje się nakładaniem specjalistycznych powłok technicznych. Obecnie poszukujemy pracownika na stanowisko Asystentka biura

Miejsce pracy: Kęty

Zakres obowiązków

  • Ogólne prace biurowe / obsługa administracyjna
  • Obsługa klientów / dostawców
  • Realizacja wysyłek

Wymagania

  • Wykształcenie średnie / wyższe
  • Znajomość Microsoft Office
  • Mile widziane doświadczenie
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Dobra organizacja pracy
  • Zaangażowanie w pracę

Oferujemy

  • Stabilność zatrudnienia w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę (pełen etat)
  • Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji zawodowych
  • Możliwość przystąpienia do Ubezpieczenia Grupowego
  • Pracę w przyjaznym i zaangażowanym zespole

Jeśli nie spełniasz wyżej wymienionych oczekiwań, a czujesz, że masz w sobie potencjał prześlij do nas swoje CV.

  • Administratorem danych osobowych jest Zakład Powłok Specjalnych Sp. z o.o. 32-650 Kęty ul. Partyzantów 17a, NIP: 5492443905. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Zakład Powłok Specjalnych Sp. z o.o. 32-650 Kęty ul. Partyzantów 17a, NIP: 5492443905 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.