Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 14.04.2024
Extral Sp. z o.o.

Operator Maszyn (Prasy)

  • Żory, śląskie pow. Żory

Operator

Umowa o pracę

Extral Aluminium to nowoczesna i dynamicznie rozwijająca się prasownia profili aluminiowych powstała w 2008 r. na Śląsku w Żorach. Dzięki zaawansowanej technologii, wysokiej klasy urządzeniom stosowanym do produkcji profili aluminiowych i komponentów oraz doświadczonej kadrze pracowników gwarantuje Klientom wysoką i stałą jakość produktów, otwartość, elastyczność, zaangażowanie we współpracę oraz wsparcie techniczne i technologiczne. Profile aluminiowe produkowane przez firmę Extral dostarczane są  Klientom w całej Europie.

Extral postrzegany jest na rynku jako rzetelna, wiarygodna firma znana z wysokiej jakości oferowanych produktów i usług. Rodzinny styl prowadzenia i zarządzania, konsekwentna realizacja strategii rozwoju, oparta na innowacyjności oraz na wartości kapitału ludzkiego to niewątpliwie atuty decydujące o dotychczasowym sukcesie Extral na rynku branżowym. Celem firmy Extral jest ciągły rozwój oferowanych usług, wzrost możliwości produkcyjnych oraz wprowadzanie innowacyjnych technologii i produktów.​

Zakres obowiązków

Twój zakres obowiązków

  • obsługa maszyn produkcyjnych
  • kontrola produkowanych elementów pod kątem jakościowym
  • nadzór nad prawidłową pracą maszyny
  • drobne naprawy ślusarskie
  • praca z rysunkiem technicznym
  • praca w systemie 3-zmianowym
  • praca w systemie 4-brygadowym

Wymagania

Nasze wymagania

  • zdolności manualne
  • dynamizm w działaniu oraz zaangażowanie w realizację powierzonych obowiązków
  • umiejętność szybkiego uczenia się
  • chęć aktywnego działania

Oferujemy

To oferujemy

  • atrakcyjne i terminowe wynagrodzenie
  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę na pełny etat
  • ciekawą i pewna pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej
  • przyjazną atmosferę pracy wśród ludzi, których łączy wspólna pasja
  • możliwość zdobywania doświadczenia oraz poszerzania kompetencji poprzez udział w szkoleniach
  • możliwość ubezpieczenia grupowego
  • możliwość dołączenia do opieki medycznej
  • paczki dla pracowników (wielkanocne i bożonarodzeniowe)
  • paczki mikołajkowe dla dzieci pracowników
  • możliwość udziału w wydarzeniach firmowych (pikniki rodzinne, imprezy integracyjne)
  • przepłacone karty do automatów żywieniowych
  • możliwość przystąpienia do systemu MyBenefit i Multisport
  • dopłaty do wyprawek szkolnych i wyjazdów letnich/zimowych dla dzieci pracowników
  • „Zgodnie z art.13 ust.1 i 2 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (RODO) informuję, iż:

    1. Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest firma EXTRAL Sp. z o. o. z siedzibą w Żorach, ul. Wygoda 2, 44-240 Żory, KRS: 0000294931, NIP: 534 2375148, REGON: 141217747.
    2. W celu udzielenia informacji dotyczących przetwarzania Pani/Pana danych osobowych wyznaczyliśmy Inspektora ochrony danych w osobie p. Bożeny Krawczuk. Wszelkie informacje prosimy kierować na skrzynkę mailową Inspektora ochrony danych: iod@extral.com
    3. Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celach rekrutacji na podstawie:

    - wyrażonej przez Panią/Pana zgody (art. 6 ust. 1 lit. a RODO) oraz przepisów prawa (art. 6 ust. 1 lit. c RODO) - art. 22 Kodeksu Pracy przy rekrutacji na umowę o pracę lub

    - wyrażonej przez Panią/Pana zgody (art. 6 ust. 1 lit. a RODO) oraz realizacji umowy (art. 6 ust. 1 lit. b RODO) przy rekrutacji na umowę cywilnoprawną,

    - wyrażonej przez Panią/Pana zgody (art. 6 ust. 1 lit. a RODO) na przyszłe rekrutacje – przez 1 rok od zakończenia rekrutacji,

    - prawnie uzasadnionego interesu administratora w sytuacji dochodzenia roszczeń lub obrony przed roszczeniami. Prawnie uzasadniony interes administratora polega na dochodzeniu swoich praw majątkowych lub niemajątkowych lub ochrony przed roszczeniami wobec administratora zgodnie z przepisami, w szczególności z kodeksem cywilnym lub kodeksem pracy art. 6 ust.1 lit. f RODO- przez 3 lata od zakończenia rekrutacji.

    1. Pani/Pana dane osobowe będą przekazywane firmie hostingowej umożliwiającej wysłanie e-maila, portalom rekrutacyjnym.
    2. Pani/Pana dane osobowe nie będą przekazywane do państw nienależących do Europejskiego Obszaru Gospodarczego.
    3. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane przez okres rekrutacji lub do czasu odwołania zgody.
    4. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych oraz odwołania zgody w dowolnym czasie, oraz wyrażenia sprzeciwu.
    5. Podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest dobrowolne.
    6. Ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa, gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie danych osobowych narusza przepisy prawa.
    7. Pani/Pana dane nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany oraz w formie profilowania.
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Extral Sp. z o.o. 44-240 Żory Wygoda 2, NIP: 5342375148 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.