Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 14.04.2024
ELAR-SK SP. Z O.O.

Inżynier Budowy – Elektryk

  • Warszawa, mazowieckie

Inżynier budowy

Umowa o pracę

Pełny etat

Specjalista (mid/regular)

Praca stacjonarna

Praca od zaraz

Bez doświadczenia

Firma ELAR-SK Sp. z o.o. - z 30 letnim doświadczeniem działająca w budownictwie, w systemie generalnego wykonawstwa robót elektroenergetycznych poszukuje osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa (okolice)

Zakres obowiązków

Opis stanowiska:

  • Nadzór, weryfikacja i koordynacja robót elektroinstalacyjnych
  • Nadzorowanie jakości i terminowości realizowanych robót zgodnie z projektem budowlanym, specyfikacją techniczną i sztuką budowlaną
  • Odbiór prac – przygotowanie protokołu odbioru
  • Przygotowanie dokumentów i koordynacja (protokoły zaawansowania robót, przedmiary, obmiary)
  • Opracowanie wspólne z Kierownikiem Robót harmonogramu wykonywania prac, dostaw materiałów i usług oraz sprzętu i personelu dla potrzeb budowy
  • Koordynowanie zamówień materiałów
  • Nadzór nad dokumentacją techniczną
  • Przestrzeganie i kontrola BHP
  • Koordynacja pracy podwykonawców

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe, mile widziani studenci
  • Umiejętność czytania rysunku technicznego oraz metod i technik budowlanych
  • Praktyczna znajomość pakietu MS Office, AutoCad, Programu kosztorysowego
  • Mile widziana znajomość języka angielskiego
  • Samodzielność i dynamika w działaniu
  • Dyspozycyjność

Oferujemy

  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia, adekwatne do posiadanego doświadczenia
  • Zdobycie praktyki zawodowej pozwalającej na uzyskanie uprawnień budowlanych b/o
  • Interesującą i odpowiedzialną pracę w renomowanej i stabilnej firmie
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, wynagrodzenie stałe+premia uznaniowa
  • Możliwość zdobywania doświadczeń i rozwoju osobistego
  • Niezbędne narzędzia do pracy
  • Przyjazną atmosferę (młody zespół )

  • Administratorem danych osobowych jest ELAR-SK SP. Z O.O. 05-820 Piastów Powstańców Warszawy 1, NIP: . Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez ELAR-SK SP. Z O.O. 05-820 Piastów Powstańców Warszawy 1, NIP: zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.