Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 13.04.2024
Randstad Polska Sp. z o.o.

Logistics Operations Specialist z językiem niemieckim, włoskim lub francuskim

  • Warszawa, mazowieckie

Logistyk

Umowa o pracę

Pełny etat

Specjalista (mid/regular)

Praca hybrydowa

Praca od zaraz

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

Ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Dla naszego Klienta, firmy będącej jednym z liderów w obszarze produkcji i sprzedaży mebli, poszukujemy obecnie osoby na stanowisko Logistics Operations Specialist.

Posiadasz doświadczenie w obszarze logistyki? W swobodnym stopniu posługujesz się językiem angielskim? Posiadasz bardzo dobrą znajomość języka niemieckiego, włoskiego lub francuskiego ? Lubisz pracować w dynamicznie zmieniającym się środowisku? Jeśli tak, to ta oferta czeka właśnie na Twoją aplikację!

Zakres obowiązków

  • Planowanie, zarządzanie oraz kontrola nad codziennym przepływem towarów w perspektywie end-to-end w łańcuchu dostaw wraz z wewnętrznymi i zewnętrznymi partnerami firmy
  • Dbałość o przestrzeganie zasad biznesowych i metod pracy oraz budowanie i utrzymywanie silnych relacji z partnerami biznesowymi
  • Kontrola nad codziennym planowaniem i procesem dostarczania rezerwacji
  • Stanowienie pierwszego punktu kontaktu telefonicznego dla wewnętrznych i zewnętrznych interesariuszy firmy w zakresie codziennych operacji
  • Zapewnienie sprawnej komunikacji z Klientami firmy w zakresie udzielania jasnych odpowiedzi w kwestiach związanych z codziennym przepływem towarów
  • Koordynowanie partnerów łańcucha dostaw firmy w celu znalezienia najbardziej efektywnych rozwiązań w przypadku problemów napotkanych w obszarze przepływu towarów
  • Samodzielne monitorowanie końcowego przepływu towarów celem weryfikacji wydajności operacji zaopatrzenia
  • Stałe udoskonalanie wydajności przepływu towarów na podstawie przygotowanych analiz
  • Dbałość o poprawność danych w systemach firmy oraz komunikowanie ewentualnych nieprawidłowości bądź brakujących informacji wymaganych dla prawidłowego przepływu towarów
  • Systematyczne zwiększanie wydajności metod pracy poprzez cyfryzacje i automatyzacje zadań oraz definiowanie wymagań wspierających rozwój sieci monitorowania i raportowania

Wymagania

  • Doświadczenie zdobyte na podobnym stanowisku w obszarze logistyki
  • Znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie na poziomie min. B2
  • Znajomość języka niemieckiego, włoskiego lub francuskiego w mowie i piśmie na poziomie min. B2
  • Gotowość do pracy w dynamicznie zmieniającym się środowisku
  • Wiedza z zakresu kompleksowego przepływu towarów oraz logistyki
  • Umiejętność pracy pod presją czasu
  • Zaangażowanie oraz dobra umiejętność organizacji pracy
  • Zorientowanie na Klienta
  • Otwartość i komunikatywność

Oferujemy

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę na czas określony 12 miesięcy (z możliwością przedłużenia)
  • Możliwości rozwoju w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Pakiet benefitów pozapłacowych (ubezpieczenie na życie, możliwość dołączenia do programu emerytalnego, karta lunchowa, dofinansowanie do karty sportowej, system kafeteryjny, zniżki na produkty firmowe)
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Pracę w systemie zmianowym
  • Komfortowe biuro zlokalizowane w dzielnicy Włochy
Dowiedz się więcej o pracodawcy
  • Administratorem danych osobowych jest Randstad Polska Sp. z o.o. 02-305 Warszawa Al Jerozolimskie 134, NIP: 5222450829. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Randstad Polska Sp. z o.o. 02-305 Warszawa Al Jerozolimskie 134, NIP: 5222450829 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.