Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 13.04.2024
Seifert Polska Sp. z o.o.

PRACOWNIK/PRACOWNICA ADMINISTRACJI MAGAZYNOWEJ

  • Bielsko-Biała, śląskie

Specjalista ds. administracji

Umowa o pracę

Pełny etat

Specjalista (mid/regular)

Praca stacjonarna

Seifert Polska Sp. z o.o. to dynamiczna, doświadczona i elastyczna w działaniu firma świadcząca wysokiej jakości usługi w branży TSL. Oferuje innowacyjne, inteligentne rozwiązania w zakresie zaopatrzenia, produkcji, dystrybucji, a także magazynowania i logistyki produkcyjnej. Współpracuje z renomowanymi koncernami z branży motoryzacyjnej, chemicznej i papierniczej.

Spółka jest częścią Seifert Logistics Group, która od 75 lat intensywnie rozwija się na rynku Europy Zachodniej oraz Europy Środkowo-Wschodniej. Szybki rozwój Grupy zaowocował powstaniem nowych filii w Niemczech, Czechach i Polsce oraz rozszerzeniem działalności o spedycję kolejową i lotniczą.

Naszą największą wartością są ludzie - dzięki zaangażowanym i zmotywowanym pracownikom oraz wspólnej pracy zespołowej, rozwinęliśmy się do jednego z największych usługodawców logistycznych.

Pracownik / Pracownica administracji magazynowej BIELSKO- BIAŁA

Nr ref.: 8-2024

Zakres obowiązków

  • Kompletowanie i przygotowywanie dokumentów dotyczących dostaw i wysyłek
  • Mailowa i telefoniczna obsługa klienta polskiego i zagranicznego
  • Rozliczanie dostaw i wprowadzanie ich do systemu komputerowego
  • Obsługa programów magazynowych
  • Sprawdzanie zgodności wystawianych dokumentów z towarami wydawanymi z magazynu
  • Sporządzanie dokumentacji zgodnie z procedurami wymaganymi przez klientów magazynu

Wymagania

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku lub w administracji
  • Mile widziane doświadczenie w obsłudze klienta
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • Mile widziana znajomość zasad gospodarki magazynowej
  • Znajomość systemu SAP i WMS będzie dodatkowym autem
  • Dyspozycyjność- praca w systemie II zmianowym
  • Doskonała organizacja pracy własnej
  • Umiejętności pracy w zespole oraz pod presją czasu

Oferujemy

  • Zatrudnienie na podstawie umowy zlecenie – 3 miesiące, następnie umowa o pracę
  • Dodatkowe świadczenie urlopowe
  • Dofinansowanie karnetów sportowych i prywatnej opieki medycznej
  • Dofinansowanie do posiłków
  • Możliwość zdobycia ciekawego doświadczenia
  • Administratorem danych osobowych jest:
    Seifert Polska Sp. z o.o., ul. Kosztowska 21, 41-409 Mysłowice, NIP: 627-23-56-984
    Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez:Seifert Polska Sp. z o.o., ul. Kosztowska 21, 41-409 Mysłowice, NIP: 627-23-56-984zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.