Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 13.04.2024
Armax Sp. z o.o. Sp.k.

Doradca Handlowy

  • Bielsko-Biała, śląskie
  • 5 500-11 500 zł brutto / mies. Umowa o pracę

Handlowiec

Umowa o pracę

Pełny etat

Specjalista (mid/regular)

Praca stacjonarna

Praca od zaraz

Firma Armax Sp. z o.o. Sp.k. od ponad 30 lat jest jednym z najbardziej rozpoznawalnych w południowej Polsce dilerem maszyn budowlanych, rolniczych oraz komunalnych. Działalność firmy obejmuje sprzedaż, wynajem maszyn budowlanych oraz usługi serwisowe. Doświadczenie w branży zdobyte podczas wieloletniej współpracy z renomowanymi producentami takimi jak Honda, Kubota, Takeuchi, Master, Kaeser sprawia, że jesteśmy jedną z najbardziej znanych firm na krajowym rynku maszyn budowlanych i komunalnych.

Obecnie poszukujemy doradcy techniczno-handlowego, który będzie zajmował się sprzedażą oraz doradztwem w zakresie koparek marki Takeuchi oraz osprzętu do tych maszyn. Takeuchi jest japońską, renomomowaną marką produkującą urządzenia najwyżej jakości. Posiada silną pozycję na polskim rynku.

Zakres obowiązków

  • utrzymywanie pozytywnych relacji z bieżącymi klientami w zakresie sprzedaży koparek marki Takeuchi
  • pozyskiwanie nowych klientów
  • prowadzenie negocjacji handlowych
  • doradztwo handlowe i techniczne

Wymagania

  • chęć nauki i zaangażowanie
  • umiejętność budowania relacji z klientami
  • prawo jazdy kat. B
  • obsługa komputera
  • umiejętność samodzielnej pracy oraz pracy w zespole
  • dyspozycyjność

Oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • prywatną opiekę zdrowotną
  • umowę o pracę na pełen etat
  • stabilne zatrudnienie z możliwością rozwoju
  • specjalistyczne szkolenia produktowe oraz handlowe
  • niezbędne narzędzia pracy (samochód, telefon)
  • Administratorem danych osobowych jest:
    ARMAX Spółka z.o.o. Sp. k, ul. Wyzwolenia 49, 43-300 Bielsko-Biała, NIP: 5470051167
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez:ARMAX Spółka z.o.o. Sp. k, ul. Wyzwolenia 49, 43-300 Bielsko-Biała, NIP: 5470051167zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.