Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 13.04.2024
Randstad Polska Sp. z o.o.

Pracownik/ca recepcji

  • Tychy, śląskie

Pracownik biurowy

Staż/praktyka

Pełny etat

Praktykant/stażysta

Praca stacjonarna

Praca od zaraz

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

Ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Chcesz rozpocząć swoją karierę zawodową i związać się z branżą HR? Lubisz kontakt z ludźmi, masz dużo pozytywnej energii i spory zasób empatii? Być może szukamy właśnie Ciebie!

Do naszego zespołu w Tychach, szukamy stażysty - staż jest płatny!

Zakres obowiązków

  • obsługa recepcji (bezpośrednia, mailowa, telefoniczna)
  • przedstawianie kandydatom ofert pracy i prowadzenie wstępnego wywiadu kwalifikacyjnego
  • prace administracyjno-biurowe (wypełnianie skierowań na badania medycyny pracy, weryfikacja kwestionariuszy osobowych itp)
  • wprowadzanie do systemu dokumentów aplikacyjnych
  • dbanie o prawidłowy obieg dokumentacji i poczty przychodzącej i wychodzącej

Wymagania

  • komunikatywności i wysokiej kultury osobistej
  • umiejętności obsługi MS Office
  • zaangażowania i motywacji do pracy

Oferujemy

  • wynagrodzenie 4242 zł brutto/miesiąc
  • 6-miesięczny staż
  • przyjazną atmosferę w pracy
  • udział w szkoleniach i możliwość rozwoju w branży HR
  • codzienne, ciekawe wyzwania zawodowe

Dowiedz się więcej o pracodawcy
  • Administratorem danych osobowych jest Randstad Polska Sp. z o.o. 02-305 Warszawa Al Jerozolimskie 134, NIP: 5222450829. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Randstad Polska Sp. z o.o. 02-305 Warszawa Al Jerozolimskie 134, NIP: 5222450829 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.