Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 12.04.2024
IPB POLSKA Sp. z o.o.

Frezer operator maszyn CNC

  • Oświęcim, małopolskie pow. oświęcimski

Frezer

Umowa o pracę

Pełny etat

Specjalista (mid/regular)

Praca stacjonarna

Praca od zaraz

IPB Polska

Firma włoska, specjalizująca się w konstruowaniu tłoczników oraz tłoczeniu metalu na zimno i gorąco głownie dla branży motoryzacyjnej.

Zakres obowiązków

  • obsługi maszyn CNC- sterowanie Heidenhain TNC 640,
  • programowanie obrabiarek CNC w oparciu o dokumentację,
  • dokładności , odpowiedzialności i bardzo dobra organizacja pracy,
  • ogólna znajomość zagadnień obróbki skrawaniem,
  • mile widziana znajomość obróbek tłoczników, narzędzi tłocznych,
  • podstawowa znajomość CAM dla obróbki 2D.

Wymagania

  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • znajomość rysunku technicznego,
  • wykształcenie średnie zawodowe lub techniczne,
  • znajomość narzędzi pomiarowych i skrawających,
  • gotowość do pracy w systemie zmianowym 6-14, 14-22,
  • samodzielność,
  • odpowiedzialność za efekty swojej pracy,
  • dobór odpowiednich parametrów maszyny,
  • mile widziane uprawnienia na suwnice UDT.

Oferujemy

  • zatrudnienie na pełny etat w oparciu o umowę o pracę,
  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności,
  • możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji,
  • stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • Dodatki świąteczne
  • Parking
  • Pracownicze Plany Kapitałowe
  • Spotkania integracyjne
  • Stabilne warunki zatrudnienia
  • System premiowy
  • Szkolenia, kursy, konferencje
  • Szkolenie stanowiskowe
  • Ubezpieczenie grupowe
  • Administratorem danych osobowych jest IPB POLSKA Sp. z o.o. 32-600 Oświęcim ul. Chemików 5b, NIP: 1070009604. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez IPB POLSKA Sp. z o.o. 32-600 Oświęcim ul. Chemików 5b, NIP: 1070009604 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.