Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 12.04.2024
Kuźnia Polska Spółka Akcyjna

Pomocnik kowala, praca na produkcji

  • Skoczów, śląskie pow. cieszyński

Kowal

Umowa o pracę

Pełny etat

Pracownik fizyczny

Praca stacjonarna

Praca od zaraz

BĘDZIEMY DUMNI JEŚLI ZNAJDZIESZ SIĘ W NASZYM GRONIE

Kuźnia Polska S.A. jest liderem na polskim rynku producentów stalowych odkuwek matrycowych kutych na gorąco. Jesteśmy firmą nastawioną na rozwój technologii, robotyzację i automatyzację procesów. Naszym celem jest ciągłe poszukiwanie innowacyjnych rozwiązań oszczędnościowych i inwestycyjnych w obszarze kucia na gorąco. W pracy cenimy różnorodność generacyjną, staramy się łączyć nowoczesne spojrzenie z tradycją i doświadczeniem dwustu lat działalności firmy. Wyróżniamy się skuteczną organizacją pracy, efektywnością biznesową oraz zespołowością i nastawieniem na współpracę.

Oferty można składać osobiście w siedzibie Spółki:

Kuźnia Polska S.A. 43-430 Skoczów, Górecka 32 w godz. 7:00 - 15:00

lub pocztą elektroniczną za pomocą przycisku APLIKUJ.

Telefon do Działu Personanego – 33 854 83 39

Zakres obowiązków

  • wzrokowa i za pomocą urządzeń kontrola wykonanych odkuwek
  • obsługa urządzeń do przeróbki plastycznej metalu: pras, kuźniarek, szlifierek
  • znajomość oraz prawidłowa interpretacja rysunków technicznych
  • korzystanie z urządzeń pomiarowych takich jak: mikrometr, średnicówka, suwmiarka
  • dbałość o jakość wykonywanej pracy oraz o utrzymanie właściwego stanu technicznego powierzonych maszyn

Wymagania

  • wykształcenie zawodowe lub średnie techniczne
  • podstawowa znajomość rysunku technicznego i budowy maszyn
  • znajomość zasad pomiarów kontrolnych w procesie
  • zdolność do samodzielnej pracy

Oferujemy

  • stabilne warunki zatrudnienia w pełnym wymiarze czasu pracy, na podstawie umowy o pracę w zorientowanej na nowoczesne technologie firmie
  • pracę w dynamicznym zespole w rozwijającej się firmie
  • możliwość rozwoju zawodowego.
  • Dodatki do urlopu
  • Dodatki świąteczne
  • Dofinansowanie do nauki języka obcego
  • Program poleceń pracowników
  • Przyjazna atmosfera
  • Stabilne warunki zatrudnienia
  • System premiowy
  • Szkolenia, kursy, konferencje
  • Szkolenie stanowiskowe
  • Zapewniony transport lub dopłata do dojazdów
Dowiedz się więcej o pracodawcy
  • Administratorem danych osobowych jest Kuźnia Polska Spółka Akcyjna 43-430 Skoczów ul. Górecka 32, NIP: 5482375800. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Kuźnia Polska Spółka Akcyjna 43-430 Skoczów ul. Górecka 32, NIP: 5482375800 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.