Praca biurowa

Holandiajobs
  • Gorlice, małopolskie pow. gorlicki

Pracownik biurowy

Umowa zlecenie

Rekrutacja pracowników do Holandii do różnych branż – ogrodnictwo, prace na magazynach, praca na produkcji czy w sektorze technicznym.

Zadania:

· Rekrutacja pracowników niskiego szczebla,

· Redagowanie oraz zamieszczanie ogłoszeń,

· Selekcja otrzymanych aplikacji,

· Rozmowy telefoniczne z osobami ,które chcą wyjechać do pracy za granice,

· Administrowanie baza danych,

· Aktywne budowanie wizerunku Firmy na lokalnym rynku, Nasze wymagania:

· Dyspozycyjność,

· Komunikatywność,

· Dobra organizacja czasu pracy,

Oferujemy

· Różne formy współpracy,

· Wynagrodzenie prowizyjne – prowizja za każdego kandydata, który rozpocznie pracę (średnia to 8 zrekrutowanych osób tygodniowo)

· Możliwość awansu

· Niezbędne narzędzia do pracy

· Otwartość na wdrążanie własnych pomysłów

· Pakiet dodatkowych benefitów

· Samodzielność w realizacji codziennych działań

Prosimy o dopisanie w CV następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych zawartych w aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji ( również na potrzeby przyszłych rekrutacji ) , przez HolandiaJobs Roland Vollmuller z siedzibą w Radomiu 26-600 , ul. Żeromskiego 86 , dla celów związanych z rekrutacją pracowników i poszukiwaniem pracy , zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz.1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych , w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO). Jednocześnie oświadczam, iż zapoznałem się informacjami administratora o przetwarzaniu danych oraz z prawami, jakie przysługują mi na mocy powyższego Rozporządzenia." Oświadczam, że jestem świadom, że podanie przeze mnie danych osobowych jest dobrowolne i moja zgoda na ich przetwarzanie jest dobrowolna. Ponadto posiadam informacje o pełnej nazwie oraz adresie siedziby firmy, celu zbierania danych, znanych oraz przewidywanych odbiorcach i kategoriach.

CV BEZ powyższej klauzuli nie będą rozpatrywane.

Dziękujemy za przesłane aplikacje.

Informujemy , że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami
Dodana
Wygasa (za 6 dni temu)